Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By monaliza13
#16151 Ja nie miała bym nic przeciwko takiemu prezentowi http://sklepholenderski.pl/p/73/625/obr ... porne.html bardzo lubię obrusy. A właśnie kupiłam okrągły stolik i nie mam obrusu. A wbrew pozorom na okrągły stolik trudno kupić ładny obrus. A ten wyjątkowo mi przypadł do gustu.

By rachelka
#19977 Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami, więc i o prezencie trzeba pomysleć :D Ale spiesze wam chłopaki z pomocą, co możecie zorganizować dla swoich dziewczyn. Mój ukochany zabrał mnie w zeszłym roku do Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/ i było naprawdę rewelacyjnie!
By marta_karta
#20105 ja się pochwalę, że co roku dostawałam kwiatki, w zeszłym tego się tego spodziewałam, a dostałam z okazji dnia kobiet weekend w Pradze <3 jak sie później okazało, mój mąż wziął nawet pożyczke na to w kredytach chwilówkach haha, dobrze, że juz spłacił. Dlatego w tym roku juz w ogóle nie potrzebuje żadnych prezentów :D Wystarczy mi na wiele lat :lol:
By mema
#20336 Ja byłam w Pradze pod koniec zeszłego roku, pięknie! Ale mój mąż zaproponował mi nietypową formę zwiedzania http://obk.pl/podroze-niekonwencjonalne ... ploration/ ale nam to niestety nie wyszło, może ze względu na to, że kiepsko znamy te miejsce... dlatego w tym roku już wiem, że jak będziemy chcieli pozwiedzać w taki niekonwencjonalny sposób to gdzieś blisko nas w Polsce ;)
By mane
#20982 mozna jej fajny zestaw skomponować z tad
total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna. html , np. płyn
do mycia szyb i srdodek do pielegancji wnetzra , do tego dorzucić fajne
czekoaldki, za którymi pzrepada i gotowe no i jakże praktyczne.
By JerryGen
#21264 najlepszym prezentem od zawsze i na zawsze bedzie bukiet świeżych, prawdziwych róż albo tulipanów, najlepiej czerwonych albo różowych