Dyskusje o prezentach dla kobiet

By cleganebowl
#39638 Myśleliście kiedyś nad zakupem butów na prezent? Przyznam szczerze, że ja się poważnie zastanawiam nad takim krokiem. Szukałam prezentu dla mamy i stwierdziłam, że narzekała ostatnio, ze nie ma w czym chodzić - i doszłam do wniosku, że buty na pewno wykorzysta. Duży wybór znalazłam na stronie : https://www.czasnabuty.pl/ i teraz pozostało mi wybrać coś sensownego, może poproszę męża o pomoc albo brata.
By Timothy
#39669 W tym roku postanowiłam sprawić mojej mamusi nietypowy prezent. Zapisałam moją rodzicielkę na brwi permanentne, wychodzę bowiem z założenia, że takie nieinwazyjne zabiegi upiększające mają magiczną zdolność cofania czasu. Mama początkowo obawiała się, że zabieg będzie bolesny, ale okazało się, że bezpośrednio przed zagęszczaniem włosków stosuje się znieczulenie na bazie lidokainy. Mamusia pięknie wygląda w odświeżonych brewkach, a jej buzia prezentuje się znacznie świeżej i młodziej.
By ewka703
#39679 Ja nie mam dylematu bo moja mama chce rozwijać swoje hobby czyli rękodzieło ;) kupię jej parę fajnych nici do szycia ręcznego w oryginalnych kolorach, będzie zachwycona ;) Polecam prezenty związane z pasją / hobby. To zawsze cieszy!

https://sklep.morapel.pl/pl/75-slam