Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By mateusz750
#37735 Witam,

Szukam pomysłu na prezent dla rodziców (może być wspólny, może być z osobna) oraz dla brata i siostry (również może być wspólny, lub osobny). Niestety nie mam zbyt dużego budżetu na prezent, więc chciałbym się zmieścić w przedziale 50zł na osobę, lub 100zł na parę. Jeśli będzie odrobinę droższy nic się nie stanie.

A więc mój tata to złota rączka, zajmuje się wykończeniem wnętrz oraz jest koneserem alkoholu, więc jakiś prezent w ten deseń byłby odpowiedni. Moja mama jest fryzjerka i jest molem książkowym. Jednakże w tamtym roku wszyscy dostali ode mnie książki, więc w tym roku nie mogą już ; )

Mój brat i moja siostra to wielbiciele dobrej muzyki (oboje grają na gitarze i słuchają rocka( oraz nie wiem co mogę więcej powiedzieć. Coś uniwersalnego by się przydało.

Prezenty powinny być w formie materialnej (nie jakieś bilety na coś) oraz fajnie by było gdybyście podrzucali od razu linka do danego produktu.

Czekam na propozycję i pozdrawiam
By BasiaBasia
#44814 Kup im jakieś fajne drobiazgi związane ze świętami. Zerknij sobie na stronkę https://malafabryczka.pl/kategoria/ozdo ... eniowe/524 mają tam dużo fajnych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych, a wszystko wykonane ręcznie. Myślę, że taki prezent handmade jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Rodzina doceni, że dostała drobiazg od serca a nie masówkę z marketu.