Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By MarLenka
#5836 Wiem, ze teraz juz po sezonie, ale w przyszlym roku czeka mnie batalia o prezent na komunię dla dziewczynki. Z tego tytulu zaczynam juz poszukiwania, bo i kase trzeba zaczac odkladac. Pytanie do Was: co się teraz kupuje takim dzieciom?
By pamelakojder
#29568 A może aparat fotograficzny, z tego co się orientuję to teraz panuje moda na tego typu prezenty. Duży wybór aparatów można znaleźć na e-oko.pl także możesz zerknąć. Aparat zatrzymuje chwile także jest idealnym prezentem akurat na komunię.
By ranvo
#30084 W sumie dobry pomysł z tym aparatem! I tak jak ktoś wspominał kilka postów wcześniej w sklepie https://e-oko.pl/ można bardzo fajne aparaty w dobrych cenach kupić. Dodatkowo nie tylko nowe, bo z tego co się orientuje prowadza komis więc można używany, ale zadbany sprzęt znaleźć! :)
By Ramoneska
#30093 Temat dawno już założony, ale zagadnienie na pewno na czasie. O ile np. dla mojego kuzyna wiedziałabym co kupić (chłopak lubi gry itp.), o tyle z dziewczynką już bym miała problem. Generalnie jak ja miałam komunię to dostałam mnóstwo książek, medaliki, jakieś różańce. Teraz już się raczej daje jakieś drogie zabawki, aparaty, telefony. Ale pomyślałam sobie, że fajnie by było dać coś bardzo niespotykanego i ładnego. Gdybym teraz była dzieckiem pewno ucieszyłabym się z czegokolwiek. :lol:
W każdym bądź razie, mnie to by się widziały takie mega dziewczęce prezenty. Coś takiego bardzo dziewczęcego. Oprócz samej koperty, fajnie by było dać coś zjawiskowego. Np. pozytywkę. Nigdy nie miałam, to może dlatego tak mi się one podobają. Generalnie patrzcie https://srebropol.pl/zlota-pozytywka-baletnica-z-krysztalkami-swarovskiego-xyz-opcja-grawer122-0065/
No po prostu petarda! :D W sumie chyba sama sobie kupię, żeby zrobić samej sobie dobrze :lol:
By onamiki
#30106 W tym roku wybieram się i też zastanawiam się co kupić na komunię. Póki co poważnie zastanawiamy się nad czytnikiem z tej promocji https://inspiracje.x-kom.pl/komunia. Takie połączenie czegoś nowoczesnego a zarazem praktycznego z walorami edukacyjnymi. Myślicie, że to dobry pomysł na prezent komunijny? Zwłaszcza, że jest teraz na promocji więc nie zaboli nas aż tak po kieszeni a młoda powinna się ucieszyć :)