Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Nikolll
#28978 Komunię ma się raz w życiu i wydaje mi się że taki prezent w dzisiejszych czasach to troszkę lipa. Jakoś nie wyobrażam sobie iść na komunię z kartką i życzeniami. Oczywiście jeśli ktoś jest biedny nie stać go to zrozumiałe.
Też mam w tym roku komunię i zastanawiam się nad takim aparatem dla bratanicy https://e-oko.pl/aparaty-cyfrowe-lustrz ... 5-5-6.html
Kocha robić zdjęcia także zapewne się ucieszy.

By Hela
#29392 Też mi się wydaje, że teraz na komunie daje się konkretniejsze prezenty, na przykład ja jako chrzestna muszę kupić coś klasy laptopa np. https://itnes.pl/notebooki-huawei-matebook-x-13/huawei-matebook-x-13-53019246.html Takie czasy nastały. Czeka mnie to za rok, już niebawem zaczniemy zbierać. Też nas na to średnio stać.
By Hela
#29493 Myślę, że laptop to najbardziej popularny z prezentów komunijnych, bo to juz taki dobry moment na to, by dziecko zaczęło korzystać z komputera. Widziałam ciekawą ofertę na stronie http://leasinglaptopa.pl/Lenovo_Yoga_520-14-bf4abf19-c592-4442-8a33-c86db93402fc Szczególnie spodobały mi się modele firmy Lenovo.
By wikka
#29678 A czy wypada na komunię dać pieniądzę i dodatkowo kupić jakąś pamiątkę? W tym sklepie znalazłam ciekawe i oryginalne pomysły na pamiątki z I Komuni Św.
By Klara1988
#29776 Ja polecam bardzo fajne pufy w kształcie piłek. Bratankowi kupiłam zestaw, ale siostrzenica też podobne dostała, bo jest szeroki wybór kolorów zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Fotel kibica dla dzieci w tym wieku to super sprawa - wreszcie wygodne siedzisko do oglądania tv, czytania książek lub słuchania muzyki. http://pufy.pl/pufy-pilki/69-pilka-nozna-medium.html
By werkus
#30664 A ja w tym roku zdecydowałam, że kupię ze sklepu https://www.domenasportowa.pl/ rower tak jak to się za dawnych czasów robiło tylko, że za bardzo się na tym nie znam i potrzebuję lekkiej pomocy. Jakaś osoba, która zna się na rowerach mogłaby mi pomóc wybrać konkretny model taki, który jest porządny i dlugo posluzy dziecku?