Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia

By honka
#6678 Co ja mogę zaproponować na Mikołajki, zupełnie tak bez przemycania i lokowania produktu to swojemu młodemu zamierzam kupić Nerfa w Smyku, taką wyrzutnię na strzałki. Co ja zresztą będę gadał patrzcie: http://www.smyk.com/nerf-n-strike-elite ... a-dzieci-p Niezłe nie? Młody będzie miał zabawę na 102 :)
By magg.flo
#6792
honka napisał(a):Co ja mogę zaproponować na Mikołajki, zupełnie tak bez przemycania i lokowania produktu to swojemu młodemu zamierzam kupić Nerfa w Smyku, taką wyrzutnię na strzałki. Co ja zresztą będę gadał patrzcie: http://www.smyk.com/nerf-n-strike-elite ... a-dzieci-p Niezłe nie? Młody będzie miał zabawę na 102 :)

Mój syn ma tę wyrzutnię i u mnie okazała się trafionym prezentem. Mały sam sobie ją wybrał w sklepie i bawi się nią do dzisiaj. Trochę strzałek się pogubiło jak to u dziecka, ale dokupić można nowe bez problemu.
By weronika.dagmarska
#6822 Też miałam problem z prezentem, bo ileż można kupować książki, zegarki czy gry komputerowe, o skarpetach nawet nie wspomnę. Dlatego poszukałam czegoś nowego, a teraz modne są różne bony prezentowe, więc zastanawiam się nad kupnem vouchera prezentowego jazdy po torze jednym z najszybszych aut sportowych. Taką ofertę mają na http://devil-cars.pl/prezent Mężczyźni, co Wy na to? Co myślicie na temat takiego prezentu?
Jak dla mnie to ostra jazda bez trzymanki.
Obrazek
By Mardeen
#13872 Moim zdaniem prezentem dla dzieci, ale też dla dorosłych będzie sam Mikołaj, który przyniesie nawet drobne prezenty ale forma ma znaczenie. Jestem odpowiedzialna za integrację w pracy i w tym roku zamówiłam Mikołaja z Teatru Kameleon dla pracowników mojej firmy. To są takie drobne gesty, a jak fajnie wpływają na odbiór firmy przez pracowników :)