Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia

By meksi
#14105 Tak, u mnie w domu jest tradycja obdarowywania najbliższej rodziny prezentem na Mikolajki. Na Święta Bożego Narodzenia również kupujemy prezenty a na Wielkanoc zajączek nie przynosi nam prezentów. Czasami kiedy nie mam pomysłu na prezent to szukam go na tej stronie https://jakiprezent.pl/ bo zawsze tam znajdę coś nietuzinkowego.
By Bella89
#36899 Czy wiesz, że teraz możesz podarować ukochanej osobie list lub wideo od świętego Mikołaja? Jeśli jeszcze tego nie wiesz, koniecznie musisz zaglądnąć na www.listymikolaja.pl. Tam na pewno już wybierzesz coś dla swoich najbliższych. Mnie ten pomysł się bardzo spodobał i już zamówiłam wideo dla swoich siostrzenic.
By kejti
#36997 My dajemy sobie prezenty na święta. I to nie tylko dzieciom ale także dorosłym. W tym roku mam dylemat z prezentem dla mamy. Chciałabym kupić coś, co jej się spodoba i przyda dlatego zastanawia mnie biżuteria z pereł: https://gemlord.pl/luksusowa-bizuteria-z-perel. Mama ma bardzo elegancki styl i sądzę, że perły mogłyby przypaść jej do gustu.