Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By olakarola
#44884 Wszystko zależy od tego komu chcesz sprezentować bo jeśli dzieciom to mam dla ciebie propozycję od firmy Elfi Dzięki ich ofercie twoje dzieci mają możliwość otrzymania osobistego listu lub filmu wideo od Mikołaja! Taki prezent będzie na pewno niezapomniany i zapadnie dzieciom na lata. Koszt usługi niewielki i wart swej ceny.
By Wika123
#44990 Mylę, że tu raczej liczy się gest a nie wielkość i jakość. Postaraj się zrobić coś oryginalnego, mogę podsunąć ci pewien pomysł na spersonalizowany filmik Video, który można stworzyć na https://www.listodmikolaja.pl/ , zostaną one wypowiedziane przez świętego mikołaja. Jest to o wiele lepsze niż perfumy czy jakaś książka. Ja raczej wolała bym dostać taki prezent.
By Gosiak
#45068 Fajne upominki, takie naprawdę co cieszą, można dostać w Empiku. Dodatkowo masz złote poniedziałki jak premium weźmiesz. Jak nie potrzebujesz na dłużej to na 1 miesiąc możesz wziąć za 10zł, a przy okazji kupisz prezenty na mikołajki, święta, sylwestra i co tam jeszcze. Jak weźmiesz na rok(najlepsza opcja) to dosłownie 20 groszy dziennie wychodzi, ogólnie 8 dych :p
By BasiaBasia
#45101 Ja na mikołajki kupuję jakiś symboliczny prezent, najczęściej jakieś urocze zawieszki na choinkę w tym roku znalazłam śliczne aniołki ręcznie lepione z https://malafabryczka.pl/producent/mruf ... goria/1558 Kupiłam 12 sztuk i każdy dostanie po jednym. Większe prezenty planują dopiero pod choinkę.
By larvek
#45808 To zależy od osoby, ale mi się wydaje, że najwazniejszy jest przecież gest. W internecie jest wiele inspiracji dla przykładu możecie zerknąć tutaj https://www.empikfoto.pl/prezenty-swiateczne bo wydaje mi się, że w tym roku Empik ma w swojej ofercie ciekawe produkty i moga być doskonalym pomyslem na sprawienie komus radosci.