Dyskusje o prezentach ślubnych
By Marika23
#14323 Para młoda powinna dostać wspólny prezent, przecież podczas ślubu stają się małżeństwem. Można kupić im coś do domu: http://www.precjoza.waw.pl/ Takich upominków na pewno będzie im brakowało na początku życia. Zanim całkowicie urządzą dom trochę im zejdzie.

By Legion
#14622 Moim zdaniem wspólny, ma to przecież znaczenie również symboliczne, w ten dzien wszystko powinno dzielic a nie rozłączać. Ja swojej siostrze kupiłam porządny narożnik do salonu: http://www.agatameble.pl/produkty/produ ... znik-kanon składałam się z cześcią rodziny więc obyło sie bez rozbijania banku, moja siostra ma kolejny ładny mebel do wspólnego mieszkania. :)
By karmelka
#16849 Koniecznie wspólny, w końcu to jest święto pary, a nie jednej z osób. Ja lubię się składać z innymi członkami rodziny i kupować coś większego. W październiku idziemy na ślub i myślimy nad pralką, którą można sterować przez smartfona http://candysimplyfi.com/?changelang=pl .
By linka
#17751 Wydaje mi się, że wspólne i generalnie wybrałabym na pewno coś praktycznego :) Myślę, że przyszłej parze młodej mógłby się spodobać odkurzacz, który posiada wiele funkcji i cechuje go nowoczesność. Widziałam ciekawą ofertę tutaj: http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkty/76-workowe_nowej_generacji - plus za jakość oraz nowoczesność :) Para Młoda z całą pewnością się ucieszy z takiego podarunku