Dyskusje o prezentach ślubnych
By slpstl
#14060 W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele stylowych, eleganckich i wysokiej jakości przedmiotów idealnie nadających się na prezenty okolicznościowe.
Nasze przedmioty to przede wszystkim wysoka jakość oferowanych przedmiotów a także niepowtarzalność.
Większość oferowanych przez nas przedmiotów to produkty polskie robione ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy.
Przekonaj się sam, odwiedź naszą stronę www.stylovo.com!

By dama_pik
#18200 Ja to w ogole swojemu mężowi w prezencie dałam koszulkę Star Wars o stąd: http://www.dystryktzero.pl/gadzety-star-wars/ bardzo był zadowolony ale i zaskoczony nie m yślał, ze z takeij okajzi dostanie taki gadzet związany z własnymi zianteresowaniami! ja od niego dostałam komplet srebrnych kolczyków.
By sniezynka
#18420 Teraz młodzi często chcą pieniądze zamiast prezentów więc dobry pomysł żeby sobie wzajemnie dali coś konkretnego, chociaz osobiście się z tym nie spotkalam gdzie indziej niż w serialach i tam to przeważnie była biżuteria.
By ZlotaLinia.com
#19959 Jeżeli ma być to prezent z okazji ślubu dla Żony, to jednak mimo wszystko warto postawić na oryginalną biżuterię o ciekawym wzornictwie. Na Zlotalinia.com na pewno coś znajdziesz, my chętnie w tym pomożemy i doradzimy.
By dziewczyna0592
#21555 Bardzo mi się podoba, kiedy mężczyzna na swoim ślubie, żonie przygotował prezent :) dla mnie to oznacza tyle, że jest dla niego naprawdę ważna i, że on również czuje się wyjątkowo :) mój znajomy właśnie tak zrobił :) podarował swojej żonie piękne duże wspólne ich zdjęcie na płótnie :) aby w ich domu, powiesić obraz w salonie :) zdjęcie było piękne, widać, że są bardzo szczęśliwi :) a jego żona bardzo się wzruszyła :) takie prezenty, można wykonać na http://fotoobrazyinfo.pl/ oryginalne wykonanie, staranność, nie jest drogo :) i ekologicznie :)