Dyskusje o prezentach ślubnych
By Kamans
#273 Czy ja jako mąż kupuję prezent dla swojej żony? Czy też młoda para nie kupuje sobie prezentów? Jeśli kupuje to jest coś co wypada lub nie wypada podarować?

By Buczek
#278 Zawsze jest okazja na podarowanie prezentu..... Nawet jak jest to Twój ślub to możesz dać prezent..... A co dawałeś jej kiedyś????? Jak to będzie łańcuszek, to polecam taki co się samemu wsadza tam perłę naturalną z małży i w ogóle..... fajna sprawa.....
By Zenek
#282 Prezenty zawsze warto dawać. :) Każdy lubi dostawać prezenty, więc dlaczego i tym razem nie podarować czegoś swojej żonie? Wymyśl coś... Może kwiaty?
By lilka91
#8255 Pierwszy raz słyszę, że młoda para coś sobie kupuje... Wydaje mi się, że jeśli bardzo chcesz to możesz jej coś kupić np. wazony do mieszkania z http://witeks.pl/szklo-kolorowe-wazony, jakieś kolczyki lub ładną bieliznę. Możesz też wykupić wycieczkę za granicę i zrobić jej niespodziankę:)
By Lovrin_pl
#9335 A czemu nie? Moim zdaniem taki prezent dla żony to bardzo dobry pomysł z okazji ślubu,na pewno się ucieszy. Jeżeli szukasz pomysłu to może biżuteria będzie tym odpowiednim,na naszej stronie znajdziesz jej szeroki wybór oraz niższą cenę,zapraszamy na www.Lovrin.pl
By Mardeen
#9417 to moze zafunduj jej pobyt w spa? albo mozecie jechac razem w ramach malej podrozy poslubnej :) my tak bylismy w spa "nad wodospadem", maja fajny pakiet dla nowozencow :)