Dyskusje o prezentach ślubnych
By Staś
#401 Moja córka wychodzi niedługo za mąż. Zastanawiamy się wspólnie z żoną jaki prezent moglibyśmy podarować naszej przyszłej pannie młodej. Myśleliśmy nad pieniędzmi, jednak chcielibyśmy podarować jej coś co za każdym razem przypominało by jej o nas.

Kto pomoże?
By Ola z Printu
#31615 Myślę, że bukiet pięknych kwiatów to idealny prezent dla rodziców. Do tego można dołączyć fotoksiażkę ze zdjęciami pary młodej z dzieciństwa albo sesji narzeczeńskiej. To świetna pamiątka, do której można wrócić po latach i powspominać :) Jesli podoba Ci się taki pomysł, zaprojektuj u nas personalizowaną fotoksiążkę, mamy dedykowane szablony na tą okazję :
https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/ ... #!format=3
By preda
#41477 Hmm... a może po prostu Empik Foto i fotoksiążki? Wydaje mi się, że taki prezent powinien być trafiony. Co innego sprawdzi się w takiej roli? Nie wiem, ale ogólnie lepiej celować w prezenty o pamiątkowym charakterze - przynajmniej na pewno będą w przyszłości wykorzystane, będzie się do nich wracać. Uważam, że to zdecydowanie lepszy pomysł na takie okazje...
By detelina
#43676 Prezent od rodziców noży? o czym ty mówisz nowożeńcy zrobią sobie fotoksiążkę po ślubie ze zdjęciami ślubnymi. Prezent od rodziców jest ciepły i delikatny. To są rodzice
By calora
#44124 Moim zdaniem najlepiej będzie po prostu zapytać się córki co chciałaby dostać na prezent z okazji ślubu. Szczególnie jeśli jest na dorobku. Rozumiem, że możecie chcieć jej zrobić niespodziankę, ale te droższe rzeczy warto skonsultować, tak aby nie zaliczyć wtopy i mieć pewność, czy to co kupicie rzeczywiście się córce spodoba. I że będzie to coś czego będzie potrzebowała.

Jeśli chcecie dodatkowo sprezentować jej coś pamiątkowego, polecam zamówienie takiej kartki:
https://www.twojakartka.pl/slub/

Na stronie jest możliwość zamówienia kartki personalizowanej ze zdjęciem.
Obrazek