Dyskusje o prezentach dla mamy
By Marysia_89
#35300 Hej,

Razem z siostrą zastanawiamy się nad prezentem dla mamy na urodziny :)
Mamy dla niej piękne kolczyki i torebkę, jednak zastanawiamy się nad tortem - obie nie potrafimy piec niestety...
Znalazłam internetową cukiernię, która ma w swojej ofercie bardzo ładne wypieki - https://e-torty.pl/kategoria/torty-czekoladowe.
Czy zamawialiście już takie niespodzianki przez internet? :)

By grabowskabeti
#35844 A co byście polecili dobrego na zimę co przyda się dla każdej kobiety. Bo dla mnie już nie przychodzą żadne pomysły do głowy. A urodziny mojej mamy już tuż tuż na początku listopada i chciała bym coś podarować dla niej bardzo przydatnego.
By Nikolll
#36032 Dla mamy to chyba coś przytulnego coś co jej się naprawdę spodoba. Zerknij sobie na prezenty dostępne w sklepie https://www.bertax.pl/ Wydaje mi się że takie coś jak poduszki czy też pościel idealnie się nada na prezent dla mamy.
By sanqi
#36252 Ja tam zawsze stawiam na prezenty personalizowane i pamiątkowe :) moze np. sekretnik? To taki srebrny wisiorek, do którego wkłada się małą fotografię.
By Elizabth__
#36277 Moim zdaniem, zegarki są świetnym pomysłem - oczywiście, nie takie za 600-700zł. Świetne zegarki są z Gino Rossi, ja swojej mamie kupiłam tutaj https://imarkt.pl/Zegarki-Damskie-Gino-Rossi-c1369 i była bardzo zadowolona :) A tort moim zdaniem najlepiej własnoręczny! ;)