Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Prezentujeprezenty
#3188 Zgadzam się, że wieczór panieński z przebraniami to super pomysł! Byłam kiedyś na takim w stylu pidżama party - jak się wszystkie przebrałyśmy to od razu się atmosfera rozluźniła. A co do prezentu to na ostatnim takim wieczorze na którym byłam prezentem były charmsy http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/10/prezentuje-byskotke-dla-kazdej.html, co bardzo się młodej spodobało

By pocket
#33135 My w ramach prezentu myślałyśmy o wynajęciu tancerza erotycznego. Co sądzicie o takim pomyśle? :) Mam namiar na Mateusza http://www.mateusztanczy.pl/ , który posiada spore doświadczenie w takim show. Koleżanka mi rekomendowała, bo jego występ jest wysmakowany, Mateusz może przebrać się w różne kostiumy, ma świetne ciało i co najważniejsze - dba o to, by kobieta poczuła się wyjątkowo.
By mirellka0
#33407 ja mojej przyjaciółce planuję kupić prezent erotyczny ;D https://sexshop112.pl/68-wibratory-ekskluzywne Wibratory były i są modne ale te w wersji ekskluzywnej zrobiły furorę na panieńskim ;D Także myślę, że to dobry pomysł , taki z pomysłem i pazurem.