Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Pysio
#427 Troche głupio mi tak pisać... Koleżanki mojej siostry z którymi dobrze żyję poprosiły mnie o radę co mogą kupić mojej siostrze na wieczór panieński. Mają już koncepcję na zorganizowanie tego wieczoru, chodzi o sam prezent, jakiś drobny upominek, żeby przez długi czas o tym pamiętała.

Prezent raczej typowo imprezowy, kojarzący się z wieczorem panieńskim, coś co bedzie mozna postawic na szafkę, czy powiesic na sciane :)

By malwina78
#554 Albo jakieś świecące rogi diabełka czy kolorowy śmieszny kapelusz :-) W anglii jest to bardzo popularne - wszystkie dziewczyny uczestniczące w imprezie zakładają coś śmiesznego a bohaterka wieczoru ma na sobie szarfę z jakmś zabawnym napisem tak że od razu widać która to panna młoda :-)
By agata35
#663 W polsce też jest to coraz częściej praktykowane. Wystarczy w piątek pójść do jakiegoś popularnego klubu i zazwyczaj jakaś "diablica" na wydaniu się trafia ;-)

A może coś z innej beczki: zaproszenie na jakieś masaże lub zabiegi kosmetyczne? Przed ślubem byłoby jak znalazł :)
By balance
#1776 Ja myślę, że mozesz wybrać coś erotycznego :D w końcu to wieczór panieński - niech ma coś co zapamięta i będzie związane właśnie z tą okazją i co przyda jej się w małżeńskim łożu. :D Wejdź sobie na [url]secretplace.pl[/url], sporo tam znajdziesz fajnych rzeczy na prezent tego typu, na przykład taką grę erotyczną: http://www.secretplace.pl/gra-erotyczna ... p-461.html albo różnego rodzaju wibratory http://www.secretplace.pl/wibratory-c-37.html ;) Takie prezenty to chyba standard na wieczory panieńskie a to w sumie jedyna okazja,żeby podarować coś takiego bez skrępowania ;D
By Karina
#1927 Ja mojej kuzynce na wieczór panieński kupiłam coś drobnego aczkolwiek prezent ją bardzo ucieszył. Kupiłam jej ceramiczną skarbonkę w kształcie kawałka apetycznego tortu. Do tej pory wraz z mężem wrzucają tam pieniądze.
By Oliwka_19
#1932 Na wieczór panieński wybierz jakieś prezenty związane z sexem :D . W Coolprezenty.pl mają dużo takich gadżetów. Ja niedawno też kupowałam takie upominki tylko, że dla przyjaciółki. Wybrałam dzwonek na sex, sexy fartuszek dla niej i czekoladę do malowania ciała. Upominki bardzo się jej spodobały hihihi
By kamila888
#1938 Prezent związany z seksem to już chyba tradycja na wieczorze panieńskim, ale według mnie nie powinno to zdominować całości. Przyjacółce warto kupić coś naprawdę od serca i na pamiątkę wspólnych, panieńskich czasów. Ja proponuję fotoksiążkę. Sprawdziłam na wlasnej przyjaciolce ;) Łatwo cos takiego zrobic. Wystarczy sciagnąć darmowy program ze strony firmy, u ktorej fotoksiążkę zamawiamy, powklejać tam zdjęcia, dodać opisy, a oni drukują już całość. Naprawdę polecam. Pamiątka na długie lata.
By balance
#3167 A moim zdaniem fajnie jest zrobić wieczór panieński w postaci imprezy przebieranej z jakimś motywem przewodnim, np. w stylu hawajskim albo casino :) I wtedy każda ubiera się w tym stylu. Jakies gadżety w tym stylu do ubioru można na Congee.pl znaleźć, polecam. I do tego jakies fajne przepisy i taki wieczór nawet w domu można urządzić!