Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Agatek
#669 Hej, moja siostra ma niedługo wieczór panieński - jaki prezent mogłabym jej kupić? Nigdy nie byłam na wieczorze panieńskim. Będę ja i jej koleżanki, przy czym ja będę najmłodsza. Jakiś dobry pomysł?

By ArtystycznePrezenty
#4406 ja byłam na kilku i prezenty były różne. Poczynając od bielizny w sam raz na nocą poślubną, przez różnego rodzaju "śmieszne" gadżety po bielizną do jedzenia, zrobioną z cukierków:) Oprócz tego są różnego rodzaju gry planszowe dla dwojga, wiem bo sama taką dostałam:) Wydaję mi się, że jeśli chodzi o prezent na wieczór panieński to teraz w sklepach jest taki wybór, że naprawdę można wybrać coś śmiesznego, a czasami nawet przydatnego i to za nie duże pieniądze:)
By biedroska
#9410 najlepiej po prostu ją gdzieś zabierzcie do spa ;) reklaks, odpoczynek a do tego dobra zabawa. Wiem, że w rezydencji spa nad wodospadem mają takie pakiety własnie na babski wypad ;) idealnie się sprawdzi ;)
By sylwia4012
#9692 Hmmm, jakoś z wieczorem panieńskim kojarzy mi się dobrej jakości, seksowna bielizna. Może w tym kierunku pójść? Fajne zestawy, gorsety itd widziałam na http://sklep.ewabien.com , często maja tam promocje, a bielizna naprawdę powala. Facet oszaleje :)
By wiola438
#9712 Ja też myślę, że bielizna to bardzo fajny pomysł, tego nigdy za wiele. Najlepiej właśnie kupić jakąś markową bieliznę.:) Ja bym z takiego prezentu się ucieszyła, ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu. W tym sklepie http://www.boutiquebielizny.com jest spory wybór, na pewno coś by przypadło do gustu.