Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Tasmanol
#18945 Rzeczy typowo użytkowe są bardzo ważne bo tego potrzebujemy teraz, ale powinno być też coś do czego można wrócić po jakimś czasie, jakaś fajna pamiątka, na przykład Anioł patron urodzonych w danym miesiącu: http://www.moodgood.pl/aniol-listopad-heartwood-creek-monthly-angel-figurine-november-4012560-artysta-jim-shore-pamiatka-narodzin-chrztu-p-137.html
By sylwia4012
#32658 Na chrzciny najlepiej dać po prostu pieniądze. Możesz też dokupić jakiś prezent, coś drobnego. Może rożek niemowlęcy? Wydaje mi się, że coś takiego przyda się zarówno maluszkowi jak i rodzicom. Dzięki rożkowi niemowlęcemu maluchy czują się przytulnie i komfortowo. No i lepiej im się zasypia. Spory wybór rożków niemowlęcych można znaleźć tu https://www.tinystar.pl/ROZKI-NIEMOWLECE/78 . Warto sobie zerknąć.
By PustySalomon
#33167 Myślę, że super prezentem na chrzciny, nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców (co jest również ważne), jest na przykład zakupienie jakiegoś specyficznego sprzętu. Przyczepki rowerowe dla dzieci są teraz bardzo popularne wśród rodziców i myślę, że goście z łatwością mogliby się złożyć na coś takiego. Ogólnie o wiele bardziej praktyczniejsze, a przede wszystkim rozwijające, niż jakieś PAMIĄTKI, ubranka, albo coś w tym stylu.
By Nikolll
#39991 A może jakiś bujak dla maluszka. Marki Lionelo u nas się sprawdza idealnie, mamy model Robin. ma bardzo fajną automatyczną regulację mocy bujania. Jest bardzo wygony polecam
By Kaczorek8
#43137 Moja córcia dostała elektroniczną nianię. Taką z oferty https://www.philips.pl/c-m-mo/elektroni ... termometry . Można wyświetlać gwiazdki na suficie i ma kilka kołysanek. To bardzo przydatne urządzenie. Po kilku tygodniach już nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest bardzo czuła i słychać najmniejszy szelest w pokoju córeczki. Dzięki temu mogę zareagować zanim mała wybudzi się z płaczu.
By Gruszeczka
#43925 Zawsze w prezencie maluszkowi kupuję jakiś drobiazg. Ostatnio był to króliczek z piszczkiem z sensillo. A jako drugą część prezentu daję pieniądze w kopercie bo to chyba najlepsze rozwiązanie moim zdaniem :)