Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Herubin
#44269 Jak dla mnie na chrzciny kupuje się coś religijnego albo pamiątkowego. Użyteczne prezenty typu bujaczek czy zabawka to raczej upominek na roczek :) swojej chrześnicy kupiłam na przykład srebrną łyżeczkę https://markizasklep.pl/srebrna-lyzeczka-na-chrzest, a jak byłam tylko gościem na chrzcinach, to dałam pieniądze i okolicznościową kartkę :)
By stejsi
#44758 Co do chrztu to wiem ze oni mają ciekawe gadżety https://sklep-diabolo.pl/pl/c/Chrzest-swiety/56 Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego prezentu, to koperta z kasą także będzie mile widziana, na pewno rodziców trochę odciąży, bo wiadomo ile ejst wydatków przy małym dziecku.
By michalinkanowa
#45055 Według mnie warto postawić na pamiątkę dla malucha, bo zabawki to tylko taki chwilowy prezent. Ja dla swojej chrześniaczki kupiłam piękny łańcuszek i zaniosłam do wygrawerowania medalik. Od siebie mogę polecić biżuterię dziecięcą z leksusgold na pamiątkę. Wydaje mi się, że bez problemu powinno się udać znaleźć coś na prawdę ciekawego.
By Szrutka
#45238 Może jakąś fajną zabawke? Jeżeli chodzi właśnie o prezenty dla dzieci to zabawki najlepiej się oczywiście sprawdzają. Szukajac tego typu produktów warto zerknąć sobie na https://trelekids.pl Jak dla mnie to zakupy dla dzieci online są najbardziej korzystne i przemyślane.
By trella9
#45250 myślę, że nosidełko albo chusta to całkiem fajny pomysł, dla mamy i dla dziecka, a teraz w sklepie luna dream naprawdę da się wyhaczyc fajna promocję na tego typu produkty z okazji black friday :)
By ivona
#47715 Jest trochę tych możliwości jeśli chodzi o prezent na chrzciny. Warto byłoby się jednak skonsultować z pozostałymi gośćmi, by przypadkiem nie kupić tego samego. A co do tego co można kupić to np. pościel, kocyk, pismo święte, medalik, różaniec itd. Z resztą zobacz sobie tutaj https://alechrzest.pl/ , w tym sklepie znajdziesz artykuły dedykowane do chrztu, są najwyższej jakości i przepięknie się prezentują
By grupka
#51220 Moi chrześniacy dostawali złote łańcuszki na pamiątkę i zabawki. Te wysokiej jakości są dość drogie i rodzice nie mają zawsze funduszy na zakup. Dobrze dostać w prezencie dlatego. Polecam szczególnie sensoryczne https://123toys.pl/zabawki-sensoryczne-dla-dzieci im wcześniej dziecko zacznie pracować nad zmysłami tym lepiej sobie poradzi w życiu. To trudna sztuka a te zabawki są tak przygotowane, że na pewno pomogą.