Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By JoannaIkona
#54824 Wg mnie bardzo fajny jest pomysł na ręcznie malową ikonę przedstawiającą patrona dziecka. Dziś można przecież zamówić taką ikonę u artysty zajmujacego się tracydyjnym malowaniem temperą na desce. Nasz prezent będzie oryginalny, ładny i związany z uroczystością.
By marina
#64219 W pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić sie nad sprezentowaniem pieniędzy. Rodzice na pewno będą widzieli, co będzie dobre dla ich dziecka. Co nie znaczy, ze mamy nie dać również jakiejś drobnej pamiątki, która w przyszłości będzie przypominała o tym dniu.
Może być to medalik, ewentualnie krzyżyk na szyję Złoty albo srebrny (wszystko zależy od tego, na jaki medalik mozemy sobie pozwolic finansowo).
Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.marko.pl/chrzest.html
W sklepie mają duzy wybor.
Obrazek
By gozdziki
#66008 Kiedy zbliża się chrzest, najlepiej kupić zweryfikowany prezent, taki jak medal lub pozytywka. Osobiście polecam skorzystać z rozbudowanej oferty sklepu https://alechrzest.pl/ specjalizującego się w tej dziedzinie. Ma nie tylko duży wybór, ale także niską cenę i szybką dostawę. Przy takich okazjach na pewno znajdziesz cenny prezent.