Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By vitaks
#57949 Część

długo się zastanawiałem co mogę dać babci w prezencie. Dziadka już niestety z nami nie ma i babcia jest przygnębiona często. Ile można dawać szalików rękawiczek czy laurekhttp://witamedica.pl/kroplowki-wi ... a-na-kaca/ . I mam to. Wlewkę witaminową jej zafunduję. tj voucher na kilka zabiegów. Może poczuje się lepiej>?
Ostatnio edytowano N sty 10, 2021 5:19 pm przez vitaks, łącznie edytowano 1 raz
By JohnWeek
#58122 Zastanawiam się nad tym co można by podarować Dziadkom z okazji Dnia Babci i Dziadka? Oczywiście, że nie muszą być to jakieś bardzo drogie prezenty ale liczy się sam fakt i pamięć o nich. To też szukamy czegoś wyjątkowego i nie banalnego. A że tutaj https://swiat-rodzicow.pl/prezenty-na-d ... niemowlaka , każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Także czasami warto jest skorzystać z takiego rozwiązania.
By Oleńka123
#58192 Polecam albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" - bardzo fajny pomysł na wspólne spędzenie czasu całą rodziną, a zwłaszcza dla Dziadków i wnuków. Są pięknie wydane, w grubej oprawie i na papierze super jakości więc taki album będzie pamiątką na lata :)
By Malwina27
#58308 Myślę, że fajnym prezentem dla dziadków z okazji ich święta będzie smartband sportowy. Ja mam zamiar kupić takie gadżety swoim dziadkom w tym roku :)
By Magdalenka
#58453
Oleńka123 napisał(a):Polecam albumy "Opowiedz mi Babciu" i "Opowiedz mi Dziadku" - bardzo fajny pomysł na wspólne spędzenie czasu całą rodziną, a zwłaszcza dla Dziadków i wnuków. Są pięknie wydane, w grubej oprawie i na papierze super jakości więc taki album będzie pamiątką na lata :)

Wy już ten album sprezentowaliście, czy czekacie na tegoroczne święto? Jestem ciekawa, jaka była reakcja Dziadków, czy im się spodobało i czy byli chętni używać.