Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By monikabert90
#22217 Mi przypadło kupować prezent na wieczór panieński - zdecydowałyśmy z dziewczynami, że będzie to wibrator. Szukałyśmy takiego sprzętu w sklepach internetowych i udało nam się trafić na fajny sklep erotyczny24, w którym były nawet wibratory i masażery w kształcie chmurki ;) Duży plus dla firmy ze ekspresową wysyłkę zapakowaną w taki sposób, że żadna wścibska sąsiadka nie była w stanie się zorientować co jest w środku :)
By Hotel Klimek****SPA
#22456 Ciekawym prezentem dla przyszłej Panny Młodej jest zadbanie o jej promienny i świetlisty wygląd. Warto zastanowić się nad wykupieniem vouchera do SPA. Hotel Klimek w Muszynie oferuje ciekawe pakiety SPA, składające się z masaży ciała, dłoni, stóp, maseczek i peelingów na twarz czy regulacji brwi. To doskonały relaks dla przyszłej Panny Młodej, zwłaszcza przed jej wielkim dniem.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
By aleksandra12
#36666 Chyba nie ma lepszego pomysłu na prezent niż po prostu wibrator :) Uwierzcie mi, że z takiego prezentu, to ucieszy się każda kobieta... dosłownie każda :) Najlepsze chyba są te wibratory króliczki https://sexownysklep.pl/wibratory-kroliczek , które mają dwie wypustki i gwarantują maksimum przyjemności.
By BasiaBasia
#36678 My mojej siostrze kupiliśmy bieliznę a do tego dorzuciliśmy personalizowany planner ślubny https://malafabryczka.pl/produkt/planne ... ienie/3839 który ułatwi zaplanowanie i ogarnięcie masy przygotowań przed ślubem a później zostanie fajną pamiątką. Siostra była bardzo zadowolona, były specjalne miejsce na sprawy dotyczące sali, fotografa, fryzjera. Nawet specjalne miejsce na wpisanie listy gości.