Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By klerry
#38537 Seksowna bielizna to zawsze doskonały pomysł na prezent! Wiele ciekawych kolekcji krąży po internecie. Jeżeli chodzi o sklep, który ja czesto odwiedzam to jest to http://letsduck.eu/ przede wszystkim ze względu na dużą różnorodność, a po drugie, że te wszelkie stroje są bardzo dobrej jakosci. Sprawdźcie same ;)
By martam
#39193 Ja też uważam, że bielizna erotyczna to bardzo fajny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Tym bardziej, że taką bieliznę można zakupić bez wychodzenia z domu. Duży wybór znajdziecie na przykład na stronie http://nowa.me-seduce.com/pl/homepage/.
By cleganebowl
#40040 Może wybierzcie jakąś seksowną i ponętną bieliznę lub strój kąpielowy na przykład stąd: https://www.e-lady.pl/stroje-kapielowe ? Jest wiele różnych i ciekawych pomysłów na prezenty ale uważam, że bielizna będzie najbardziej trafionym. Kobiety uwielbiają dostawać prezenty tego typu, więc kobieta na pewno nie będzie zawiedziona. Dajcie proszę znać co o tym myślicie bo jestem ciekaw :P
By Princeska
#48727 Moim zdaniem najlepszym wyborem są koszulki nocne na prezent na wieczór panieński. Wybrałabym jakiś klasyczny, elegancki model, który spodoba się każdej przyszłej pannie młodej. Tylko trzeba zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego są uszyte.