Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Mika
#481 Hej,

Chciałabym podarować mojej koleżance na wieczór panieński prezent ściśle związany z tą imprezą tj. coś takiego co od razu na wieczorze panieńskim mogła by użyć, założyć, wykorzystać itp. Czy macie jakieś pomysły co by to mogło być?

Dzięki z góry,
Mika

By ArtystycznePrezenty
#4404 ja byłam na kilku i prezenty były różne. Poczynając od bielizny w sam raz na nocą poślubną, przez różnego rodzaju "śmieszne" gadżety, po bielizną do jedzenia, zrobioną z cukierków:) Oprócz tego są różnego rodzaju gry planszowe dla dwojga, wiem bo sama taką dostałam:) Wydaję mi się, że jeśli chodzi o prezent na wieczór panieński to teraz w sklepach jest taki wybór, że naprawdę można wybrać coś śmiesznego, a czasami nawet przydatnego. Ważne żeby prezent sprawiał radość i wywołały uśmiech u przyszłej panny młodej:)
By roszin
#6364 U mnie było tak, że się umówiłyśmy co kto kupuje, żeby prezenty się nie powtórzyły. Koleżanki kupiły m.in bieliznę erotyczną, pejcz, strój policjantki, tort z papieru toaletowego, fotostand, a ja wybrałam przezroczysty fartuszek kuchenny :)
By dama_pik
#17026 no na pewno coś z gadżetów erotycznych to jest ściśle związane z taką imprezą :) ja jak kupowałam takie rzeczy dla przyjaciółki to zamówiłam to po prostu w necie na http://freetaboos.pl/ i był to wibrator firmy Orion bo tani i dobry podobno :) No chyba że masz odwagę iść do sexshopu której mi brakuje :P
By Mili
#17357 Jeżeli chodzi o prezent na wieczór panieński to ja zawsze miałam z tym problem jednak zauważyłam, że sporo osób kupuje prezenty personalizowane. Wyglądają one rewelazyjnie i sama zastanawiam się czy takiego nie kupić. Bo w końcu taki prezent to pamiątka na całe życie i będzie przypominał miłe chwile zz przyjaciółmi :)
By KaraAra
#18396 Na wieczór panieński kupowałam przyjaciółce czekoladki z napisem "Na osłodę życia" i sexowną bieliznę na http://www.kinga.com.pl/ sama dla siebie tam czasem kupuję i mam ją sprawdzoną. Dodatkowo zrzuciłyśmy się wszystkie na tancerza :d Oj działo się działo :P
By sniezynka
#18421 Moja koleżanka która niedawno wychodziła za mąż dostała między innymi wałek do ciasta ale z przeznaczeniem nie do ciasta tylko dla przyszłego męża. Przydatna rzecz. No ale nie użyje tego na wieczorze panieńskim, z takich rzeczy to tylko jakieś fatalaszki.
By Mr.Gadzet
#21113 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent na wieczór panieński. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!