Dyskusje o prezentach dla dzieci
By nikita3
#29350 U nich znalazłam świetne samochody dla dzieci https://sklep.porsche.pl miniaturowe autka od zawsze są z w modzie, a dzieci chętnie się nimi bawią. Taka opcja na pewno spodoba się dziecku, zwłaszcza jeżeli szukasz czegoś praktycznego a zarazem oryginalnego.

By dorianagrey
#30252 Z tego co widzę, to zabawek jest dużo tylko nie wiadomo co wybrać. Dla mojego małego siostrzeńca znalazłam klocki do układania Obrazek na stronie urwis.pl Teraz jak się spotykamy to wydaje się być pochłonięty zabawą, przynajmniej ja się na czym skupić.
By adik356
#33949 Dla najmłodszej dziewczynki w naszej rodzinie (zaledwie kilkudniowej Hani) nie miałam pomysłu na prezent ale wyszukałam cenne wskazówki co przydaje się głownie mamie w pielęgnacji takiego malucha na https://plodnosc.pl/ i kupiłam zestaw niezbędnych gadżetów, które ułatwią dziewczynom życie.
By stejsi
#34047 Jeśli szukasz czegoś praktycznego dla dziecko, to może warto zastanowić się nad czymś takim jak np zestaw mebli. Co powiesz o takim mebli klupś żyrafka. Myślę że dziecku jak i rodzicom na pewno spodoba się taki użyteczny prezent.
By ramonka
#34294 Moja córka może ma troszkę pecha, bo urodziła się we wrześniu, więc jej głównym prezentem będą podręczniki. Swoją drogą kupowaliście może za pośrednictwem tej strony: https://m.ceneo.pl/oferty/podreczniki-klasa-7 ? Wydaje mi się, że to dobra opcja, bo da się od razu porównać ceny.
By zatroskanaja
#34305 Inspiracji na prezent dla dziecka często szukam tu https://nianio.com.pl/category/strefa-dziecka/zabawki/ Sa tu ciekawe artykuły omawiające różne propozycje . Ja jestem zwolenniczką prezentów rozwijajacych dziecko, pobudzających jego wyobraźnię, motorykę rąk itp. Warto poczytać i dobrać prezent odpowiedni do wieku dziecka.
By sasza
#34319 Moje dzieci wiedzą, czym jest gra rzutki i w wolnych chwilach gramy wszyscy w darta. Uważam, że jest to bardzo ciekawa rozrywka i warto dzieci zarazić taką pasją. Na pewno im się spodoba. A nie jest to przecież duży wydatek.