Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By monikabert90
#32983
aleksandra12 napisał(a):A co powiecie na monety? Wydaje mi się, że jest to wyjątkowy oraz niepowtarzalny prezent.

Jeśli dziadek interesuje się właśnie numizmatyką, to myślę, że jak najbardziej będzie to odpowiedni dla Niego prezent. Jeśli jednak nie znasz się na numizmatyce, to najpierw przeczytaj sobie chociaż kilka artykułów na stronie http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/, żeby dowiedzieć się, co najlepiej kupić takiej osobie na prezent :)
By felicja122
#38942 A może skup się na rzeczach bardziej praktycznych ? Takich, które Twój dziadek mógłby mieć przy sobie cały czas i przypominało by mu o Tobie ;) Może to być np portfel skórzany ? Ja swojemu dziadkowi właśnie kupiłam https://www.e-azur.pl/portfele/portfel-meski-skorzany-christopher-creazioni-czarny-z-wbudowanym-zabezpieczeniem-na-karty-kredytowe możesz zerknąć, może akurat Ci się spodoba ! :) Cena nie jest wysoka, a optymalna jeżeli chodzi oportfel skórzany, jest elegancki, pojemny i bardzo praktyczny ;)
By DeadMan
#48757 Według mnie świetnym prezentem będzie portfel, bo taka rzecz dziadkowi na pewno się przyda. Ja miałem portfele wielu różnych firm i jednak najbardziej zadowolony byłem z portfela Money Kepper. Mam go z esztą do dzisiaj. ;)