Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By WioLka34
#23872 Uważam, że każdy prezent powinien być w jakiś sposób spersonalizowany i dopasowany do konkretnej osoby. Trzeba zawsze wziąć pod uwagę co obdarowywana osoba lubi i jakie są jej zainteresowania. Mi na przykład dla mojego chrześniaka wpadł pomysł na prezent, żeby zabrać go na pokaz iluzjonistyczny: http://marcinmuszynski.com/. Mały jest zafascynowany magią i wiem, że takie wyjście sprawiłoby mu wielką radość.
By Lidia376
#24325 Wiesz co super sprawą może być mata magnetyczna na lodówkę https://stikero.pl/product-pol-114-Mata ... -4509.html Są przeróżne motywy, każdy może sobie wybrać coś dla siebie, indywidualnie pod swój gust. A poza tym to praktyczny prezent bo zabezpiecza lodówkę przed zniszczeniem. I można zamówić na odpowiedni rozmiar bo wiadomo każdy z nas może mieć inny model lodówki. A więc myślę, że jest to coś ciekawego i godnego polecenia.
By nerla
#33227 Kwiaty to dosyć oklepany podarunek, ja postanowiłam podarować moim rodzicom na rocznicę ślubu pokaz fajerwerków. Teraz poszukuję jakieś sprawdzonej hurtowni z tego typu rzeczami. Korzycie może tą stronę: http://www.jorge.com.pl/ byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie opinie.
By fontaine
#34761 Są też prezenty tematyczne, czyli takie, które bardzo spodobają sie konkretnej grupie osób. Na przykład instrument dla muzyka. Tu jest ich sporo
https://muzyczny.pl/16g_Gitary.html
Tylko trzeba wiedzieć co wybrać. Tutaj jest dobry artykuł
https://www.rmf.fm/magazyn/news,17336,n ... yboru.html
By heweea
#35359 Jeśli to ma byc jakiś wyjątkowy albo nietypowy prezent to polecam zerknąć na ofertę sklepu Lunamarket https://lunamarket.pl/ . Tu możecie znaleźć wiele ciekawych artykułów magicznych i gotyckich w bardzo dobrych cenach. Myslę, że jakiś fajny świecznik czy lampka to doskonały pomysł na prezent.