Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By mazi88
#7721 Co myślicie o prezentach zrobionych pod konkretną osobę??
Znacie jakieś ciekawe pomysły?? (wiadomo można koszulkę czy tam poduszkę ze zdjęciem, to już oklepane. coś innego znacie??

By mazi88
#7826 na tej stronie można znaleźć prezenty takie jak każdy może drugiej osobie kupić.
Na innej stronie polecili mi wejść na stronie jedz-pij-zuj.pl i tam znalazłem ciekawy pomysł na prezent. Taki niestandardowy
By ninka
#8523 Trafić z odpowiednim prezentem jest mega trudno, jeśli ta osoba lub osoby są zapalonymi kucharzami albo planują remont podrzuć im coś co przyda im się w przyszłości. Mój znajomy korzystał ostatnio z usług aranżacyjnych dla swojej kuchni i bardzo sobie chwalił profesjonalizm - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/projektowanie-kuchni warto się zorientować bo nawet niebezpośrednie sprezentowanie kuchni na pewno pozostanie w pamięci :)
By mirek86
#9399 Ja chcę tacie zafundować na święta zajęcia ruchowe dla seniorów. Może i jest to nietypowy prezent ale na pewno wyjdzie tacie na zdrowie. Nie chcę mu kupować żadnych drobiazgów czy ubrań bo to mu się do niczego nie przyda a zajęcia poprawią jego zdrowie i pozwolą a kontakt z ludźmi.
By aleksandrace
#23419 Rodzice mojej koleżanki wzięli kredyt na mieszkanie, które ona sobie wybrała. Uważam, że to bardzo poważny, ale też piękny podarunek. Dzięki temu ułatwiają jej start życiowy i nie musi się już przejmować mieszkaniem. Ona ze swojej strony też im dużo pomaga i z pewnością zadba o nich, kiedy będą potrzebowali pomocy. Ja sama zastanawiam się nad wzięciem pożyczki, ponieważ chciałabym zainwestować w swój interes. Znalazłam stronę https://pl.getbucks.com, ale kompletnie się na tym nie znam. Czy jest jakaś różnica w pożyczkach z małą czy dużą kwotą?