Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By suselka
#22885 Warto także podarować jakąś pamiątkę komunijną. Na http://www.swietymarek.com/obrazki-pier ... wieta.html znajdziecie różnego typu obrazki na pierwszą komunię świętą oraz wiele innych pamiątek. Rozejrzyjcie się w ofercie tego sklepu, a być może i wam uda się znaleźć coś ciekawego.
By BasiaBasia
#35776 Zamiast myśleć nad prezentem, który może okazać się nietrafiony daj mu pieniądze wtedy po komunii kupi sobie to o czym marzy. Jako chrzestny nie powinieneś wkładać pieniędzy do zwykłej koperty kup jakąś fajną kartkę komunijną lub exploding box (to takie pudełko, które po otwarciu rozkłada się na cztery strony). Ja polecam stronę https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-komunijne/467 kilka razy już tam kupowałam i byłam bardzo zadowolona. Możesz również poprosić o wydrukowanie życzeń i personalizację.
By olakarola
#39065 Jako prezent komunijny warto podarować coś sprawdzonego jak elegancki markowy zegarek. Polecam ofertę tego sklepu https://protime24.pl/ bo mają niskie ceny i duży wybór. Ponadto zleć wykonanie dedykacji grawerem i masz piekny prezent.
By nesy
#43783 Fajne macie pomysły, ale mnie interesują zaproszenia na komunię https://farrowdesign.pl . Co sugerujecie? Jakie teraz są modne? Co warto kupić, a czego nie warto? Nie znam się na takiej modzie, wiec mam nadzieję, że mi pomożcecie.
By Justyna
#49019 W tamtym roku miałam w rodzinie komunię i kupiłam smartwatcha Garett . Prezent się podobał bardzo i z tego co wiem to przydaje się. W tym roku mamy komunię u męża w rodzinie i też planuję kupić smartwatcha.