Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By Paulina88
#50476 Ja też chcę kupić smartwatcha na komunię i już oglądałam. Chyba zdecyduję się na garett sport 24 chociaż to nie dziecięcy smartwatch, ale chcę, żeby dzieciak miał pamiątkę na długo
By omel33
#51484 Na ko unie czy na chrzest albo bierzmowanie to watro zakupić tez coś religijnego by podkreślić charakter uroczystości. Można zmówić na przykład takie ikony świętych jak są na stronie ikony na prezent bardzo piękne i ręcznie wytwarzane. Koniecznie zobaczcie na stronę.
By litoski
#56440 Ja i chrzestny "komunisty" zakupiliśmy mu quada. W sklepie wyspecjalizowanym w sprzedaży takiego sprzętu, https://moto-pelikan.pl/, doradzono nam, jaki model wybrać, aby był dostosowany do wieku użytkownika. Sprzęt spisuje się świetnie z tego co wiem, a chrześnik wniebowzięty :)
By hankabuk
#59285 Myślę, że warto zakupić coś co będzie przypominało o tej uroczystości i będzie dodatkowo pamiątką na wiele lat. Na stronie https://www.marko.pl/dewocjonalia znajdziecie bardzo szeroki wybór produktów, które idealnie sprawdzą się w tym dniu. Bardzo dużo osób wybiera pamiątkowe medaliki z dedykacją bądź krzyżyki. Każdy bez problemu powinien znaleźć coś w swoim budżecie.
By kejti
#64310 Jeśli chodzi o taką okazję jak komunia czy chrzciny to możesz też pomyśleć poważnie o dewocjonaliach. Bardzo duży ich wybór znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Merito Hurt. Są to między innymi różańce i pudełka do nich: https://www.meritohurt.pl/etui-i-pudelk ... zance.html . Zachęcam do bliższego zapoznania się z ich ofertą.
By gosiagosia
#65097 Moim zdaniem rower albo quad z https://moto-pelikan.pl/ to jak najbardziej fajny kierunek! Dzieciaki zdecydowanie cieszą się z takich prezentów, a umówmy się - kto z nas trzyma pamiątki z komunii? Pieniądze to wg mnie najgorszy pomysł i droga na skróty.
By marina
#65440 Nie wiem jak wygląda to teraz, ale gdy byłam dzieckiem i sama przystępowałam do Komunii Św. prezentem dla mnie było zorganizowane przez Rodziców przyjęcie z tej okazji. Jeśli chcecie podarować coś pamiątkowego, polecam sprezentować ładny różaniec. Moze byc to na przykład srebrna bransoletka z malachitami. Jest to prezent na długie lata:
https://www.meritohurt.pl/rozance-srebr ... ienia.html
Obrazek