Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By Adson
#4750 gdzie znajdę jakieś fajne prezenty komunijne? Mój chrześniak będzie teraz miał, chciałbym się już zacząć rozglądać za czymś niebanalnym. Pomóżcie prosze.
By Agito.pl
#5126 W sezonie komunijnym wiele sklepów wydziela specjalne sekcje z propozycjami prezentów na tę okazję – dzięki temu możesz sprawdzić co w danym sezonie jest „na topie” i co najczęściej wybierają inni na tę okazję. Może Cię to zainspiruje :)
By Ani_ta
#5249 Moim zdaniem fajnym pomysłem jest złożenie się w więcej osób u kupienie większego prezentu, który jednak dużo radości dzieciom sprawi, na przykład trampoliny. My tak niedawno zrobiliśmy i dzieciak (jego rodzeństwo również) był zachwycony!
By mrowka1244
#5359 Podobno w tym roku na topie sa tablety i konsole do gier. Zanalzlam ciekawy artykul na ten temat: http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,13838528,Wkrotce_komunie__bogato_czy_skromnie__zawsze_kosztownie.html Choc nie jestem pewna, czy 8-latek potrzebuje juz w tym wieku miec tablet...
By majzuz
#7502 Komunia to ważne wydarzenie, a prezenty powinny być na całe życie, a przynajmniej jego dłuższą część. Nowością na jaka się natknęłam w zeszłym roku są pamiątki artess.pl . szukajac prezentu natknelam się też na ich produkty na allegro.
Myślę, że znajdziesz tam coś interesującego. Polecam!