Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By Florystyczna
#24555 Co zrobić kiedy już od kilku dobrych lat jesteście razem a Twój chłopak ma wszystko . Kiedy nie chcesz dawać mu po raz kolejny tego samego nudnego prezentu ale też nie masz kilkuset zł na każdą okazję ?

By Anna
#24791 Prezent dla chłopaka to zawsze trudny temat. Ja często pytam się co chce, ale nie co roku uzyskuje odpowiedź ;) Ogólnie mam 2 pomysł - kupony zrobione własnoręcznie przez ciebie np. na masaż, zrobienie ciasta itd. albo może coś do golenia? Np. stąd https://beardman.pl/kategoria/golenie-na-mokro Rzeczy są fajne no i co ważniejsze praktyczne :)
By onamiki
#25633 Według mnie fajnym i dość nietypowym prezentem byłby taki głośnik bezprzewodowy https://www.al.to/p/283349-glosnik-przenosny-jbl-flip-3-black-edition.html. Posiada głośniki 2.0 o mocy 16W, ma funkcję zestawu głośnomówiącego, jest odporny na zachlapania, dźwięk jest czysty i głośny, świetnie synchronizuje się z innymi urządzeniami i działa aż do 10 godzin na akumulatorze. Jest to naprawdę świetny sprzęt i nietypowy prezent:)
By Jolojolo
#33348 Nie wiem, moja nie ma takich problemów, ale pewnie dlatego, że jestem bezproblemowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie ostatnio jej powiedziałem, żeby mi na dzień chłopaka kupiła longsleeve markowy od pitbull west coast, no i dostałem ʘ‿ʘ Warto samemu mówić, co się chce.