Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By diament
#36548 Wlasnie tradzik to najczestszy problem ze skora i wystepuje on nie tylko u mlodych ludzi. Niestety, gtakze wiele doroslych ma z nim problem. Leczenie i w ogole diagnozowanie troche trwa, wiec nie mozna poprzestac na stosowaniu jednego leku czy suplementu. Warto sprobowac moze preparatow z ekstraktem z Dąbrówki. Teraz takich preparatow uzywa wiele osob i one widocznie poprawiaja wyglad skory.

By Fimmi19
#38838 Moja znajoma stosowałą to serum https://www.rossmann.pl/Produkt/Serum/B ... 74167,8704 i była mega zadowolona. Przede wszystkim ze względu na to, że doskonale oczyszcza skórę twarzy z toksyn i odblokowuje pory. Ja nie próbowałam, ale myślę, że warto spróbować. Karolina sobie chwalila :)
By Devil93
#40205 O problemach z trądzikiem to ja wiem niemało. Zawsze, jak nie pilnuję się i zapominam o codziennym oczyszczaniu czy kremowaniu, to mam mnóstwo wyprysków. Albo przed okresem. Oszaleć można. Dlatego teraz myślę o zastosowaniu tego suplementu https://opinie-konsumentow.pl/royal-ski ... -tradziku/ od środka i działaniach na zewnątrz.