Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By emka
#12032 Idealna cera dla wielu pozostaje w strefie marzeń. Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich boryka się z problemem, jakim jest trądzik, to warto pomóc. W sieci jest wiele fajnych artykułów, takich jak ten: http://jakpozbycsiepryszczy.pl/porady/w-jaki-sposob-czerwona-koniczyna-eliminuje-tradzik/, które pokazują, jak bez farmakologii i chemii można sobie poradzić z tym problemem. Warto poczytać, nawet tak na zapas ;)
By GreenTea
#14126 z trądzikiem to trzeba uważać, używać delikatnych kosmetyków i pomyśleć nad wizytą u dermatologa który zastosuje odpowiednie leczenie.
By blanka
#15732 Zabiegi oczyszczające i odpowiednia dieta. Wbrew pozorom tradzik nie jest problemem tylko i wylacznie wieku mlodzieczego. Trzeba odpowiednio dbac o skore i od wewnatrz i od zewnatrz. Raczej nieuniknione sa wizyty w salonach kosmetycznych. Podstawowym zqbiegiem jest mikrodermabrazja, do tego zabiegi kwasami i maski. W Lodzi jest bardzo dobra klinika orzy ul. Skrzywana zobacz sobie na ich stronie oferte zabiegow. http://raymed.pl/
By kawik
#15737 niestety czytałam ostatnio, że coraz więcej osób dorosłych, szczególnie kobiet cierpi na poważny trądzik http://www.biomedical.pl/uroda/tradzik- ... a5491.html , z którym naprawdę ciężko jest walczyć. Sama mam taki problem, może ni na buzi, chociaż też ale najgorzej wygląda mój dekolt i plecy, ramiona... już nie wiem czym je leczyć żeby było lepiej.
By Legion
#15776 Moja znajoma tez ostatnio borykała się z uciążliwymi zmianami skórnymi i pomogła jej dopiero zmiana diety i picie specjalnych mieszanek zielarskich, które zamawiała bodajze ze strony: http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-na-luszczyce/361 . Warto poczytać o tej metodzie, bo zazwyczaj trądzik czy inne problemy z cerą nie wynikaja ze złej pielęgnacji, ale z ogólnego stanu organizmu. Dlatego ważne jest to, by zadbać o niego również od środka, a nie tylko od zewnątrz.