Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By giftarka
#21618 Moim zdaniem warto szukać projektu domu, który nie tylko będzie nam się podobał wizualnie, ale też będzie funkcjonalny i energooszczędny. Dzięki temu będzie się ponosiło niskie koszty utrzymania. Tutaj: http://finaldom.pl/katalog-projektow/dom-snieznik/ znajdziecie propozycje właśnie takich nieruchomości. To budownictwo pasywne. Dobrze wiedzieć, że takie domy też znacznie szybciej powstają. To kwestia kilku miesięcy. Wybierając ten projekt możecie skorzystać także z ekipy budowlanej, która postawi budynek.

By Nieruchomy
#22380 Ze wszelkimi sprawami dotyczącymi nieruchomości lepiej od razu udać się do firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje. Wpisz sobie w google serwis nieruchomości i zwróć się z tym do nich. Dużo rozsądniej się powierzyć swoje nieruchomości profesjonalistom, bo przynajmniej nie popełni się żadnych strasznych błędów
By wiolasa
#33421 Mi się bardzo spodobał projekt domu z https://studioar.pl/category/domy-jednorodzinne/ i postanowiłam pokazać go mężowi. On tez się w nim zakochał, a to już była ewidentna oznaka tego, że projekt jest naprawdę genialny :mrgreen: Decyzja już zapadła i postanowiliśmy zakupić ten projekt. Muszę Wam powiedzieć, że po prostu nie mogę się doczekać aż ten dom stanie i się do niego wprowadzę!
By sasza
#34199 Jeśli chodzi o najróżniejsze domy projekty to wystarczy poszperać w internecie. Wybór jest bardzo duży, znajdziecie wręcz tysiące projektów, które można z łatwością wcielić w życie. Nie trzeba robić projektów na zamówienie, wystarczy kupić gotowy w sieci.
By Bertek
#35382 Ja też uważam że nie ma co robić projektu na zamówienie, gdyż wcale nie uzyskamy dzięki temu lepszego domu. Ja oglądam projekty domów w największej pracowni projektów online i myślę że bez problemy znajdę tam swój wymarzony dom, w którym później zamieszkam.
By adik356
#35730 W https://www.mgprojekt.com.pl/ maja tez ciekawe propozycje, dla wymagających a ostatnio słyszałam tez o konkursie, w którym projekt można mieć za darmo. Oczywiście jeśli Wam się nie uda wygrać, to w pracowni jest wiele akcji promocyjnych - ceny gotowych projektów niższe nawet kilkadziesiąt procent, to spora oszczędność
By mondrala
#35785 Ja również jestem w trakcie budowy, w projekcie uwzględniłam sobie takie zadaszenie nad drzwiami wejściowymi jak na tej stronie https://www.metal-gum.com/ Zawsze bardzo mi sie podobało takie rozwiazanie, a jest o wiele tańsze niż jakby murować daszek nad drzwiami. Polecam sie zapoznać z ofertą.