Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach

By Mili
#17526 Chodzi Ci oczywiście o projekty gotowe prawda? Takie najlepiej kupować w miejscach gdzie jest duży wybór, a ceny są korzystne. Wiem, że na pewno warto zaglądać do nich http://pracownia-projekty.dom.pl/projek ... anych.html bo ich oferta jest bardzo rozbudowana no i ceny są bardzo przystępne. Do tego bardzo często obniżają cey nie których projektów przez co bardziej opłaca się je kupić :)
By janine98
#18218 najważniejsze to z głową wybrać projekt domu, bo przecież dom budujesz na lata :) jeśli dom będzie przestrzenny i rozkładowy, to na pewno będzie Ci się miło mieszkało :) Ja kupiłam wspaniałe mieszkanie, które zaoferował mi deweloper wrocław krzyki i jestem bardzo zadowolona :)
By Aini
#18760 Jest wiele stron z projektami domów, więc to raczej nietrudne.
By Lady_Diana
#20392 Projekt czy nie projekt, przy budowie domu trzeba pamiętać o wszystkim. Zwłaszcza o bezpieczeństwie osób pracujących na budowie i będących poza nią. W tym celu trzeba wykorzystać potrzebne i wyraźne oznaczenia, ostrzegające przed pracami budowlanymi. Można o tym przeczytać na http://kochamczytac.pl/bezpieczenstwo-na-drodze-w-trakcie-budowy-przebudowy-remontu i dzięki temu znaleźć idealne rozwiązanie dla poszczególnych przypadków.
By grajek
#20692 Wybór projektu domu to nie łatwa sprawa. Na rynku niby jest obecnie ogromny wybór projektów gotowych, ale tak na prawdę niewiele jest projektów na prawdę dobrze zaprojektowanych. Dziwnie to brzmi, ale projekt, który będzie na prawdę funkcjonalny powstaje po godzinach, dziesiątkach czy nawet setkach przemyśleń i wielu opinii inwestorów.
A co sądzicie o takim projekcie domu
Obrazek
Projekt nazywa się Projekt domu Sułtan.