Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By olga_c
#49809 Teraz to tak naprawdę ciężko jest zaplanować jakąś wycieczkę, ale myślę że jakaś wycieczka objazdowa po Polsce, jeśli będzie można, to najciekawsza teraz opcja. Tylko na taką wyprawę trzeba mieć dobry zestaw walizek, np stąd - https://walizkownia.pl/13-zestawy-walizek :)
By Ejsidisi
#49917 Ja mam propozycję swojską i znaną, choć może nie wszystkim - Poznań. Ja ostatnio byłem po raz kolejny, choć już zwiedzałem miasto kilka razy, to strona http://region-poznan.pl/ podsunęła mi kilka miejsc, których jeszcze nie znałem. Polecam, piękne miasto
By omel33
#49971 Zawsze kiedy planuję jakieś wakacje to sprawdzam ofertę wycieczek if-activtenerife . Na stronie znajdziecie ofertę wycieczek pojedynczych oraz grupowych w rózne miejsca na świecie, wiec kazdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.
By Anka21
#50292 Najważniejsze to znaleźć takie rozwiązanie, z którego będziecie szczególnie zadowoleni. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do http://www.sunandsnow.pl/ i pomyśleli, czy może fajnym pomysłem byłoby zatrzymanie się w takich apartamentach. Na mnie robi to spore wrażenie, więc i Wam mogę to zasugerować.