Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By Kacperka
#31132 Cześć,

ratujcie mnie! Jutro dzień matki, ale nie mam pomysłu na prezent. To znaczy jeden pomysł mam. Wybrałam już świetny portfel skórzany, ale nie zdąży dojść do jutra!

Jak myślicie, kupić teraz drobnostkę, a portfel nieco później - spóźniony, ale będzie?

Czy może wybrać coś innego? Ale co?
By monikabert90
#34243 Osobiście uważam, że damski portfel zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Pasuje tak naprawdę na każdą okazję i można go wręczyć kobiecie bez względu na wiek. Najlepiej na prezenty sprawdzają się oczywiście portfele skórzane. Taki prezent jest nie tylko praktyczny, ale sądze, że będzie też dobrą pamiątką :)
By gruba
#39390 Dobrym pomysłem jest jak się nie ma pomysłu :) to żeby zafundować weekendowy pobyt w jakimś fajnym miejscu w Polsce.
Dla przykładu hotel mercure Kasprowy w zakopanem ma bardzo fajne pakiety weekendowe. Do tego obsługa i standard hotelu jest na poziomie który zadowoli nie jednego wybredniache.
Nie można zapomnieć o widokach dostępnych z balkonów pokojowych. :)
Ostatnio edytowano Cz cze 27, 2019 2:59 pm przez gruba, łącznie edytowano 1 raz
By sylwia4012
#39600 Ja mojej mamie w prezencie zafundowałam pobyt w SPA w hotelu http://hotellord.pl/konferencje-szkolenia-warszawa w Warszawie. Wiedziałam że od dawna chce się odstresować więc coś takiego było strzałem w dziesiątkę. Wróciła zadowolona, wypoczęta, dziękowała mi niezmiernie za ten podarunek który tak jej pomógł.
By bratek
#45543 Może po czasie ale na pewno przyda się na następny rok albo na obecne szukanie prezentów. Uniwersalnym i bardzo dobrym prezentem jest książka. Zawsze będzie mogła po nią sięgnąć kiedy tylko będzie miała ochotę ale tez przypomni sobie od kogo ja dostała.Bardzo fajna jest księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/irlandia-ed ... 95210.html mają bardzo szeroki wybór pozycji wiec spokojnie można dobrać jakąś według upodobań a i dobre ceny.