Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By grazka
#54117 A brałaś pod uwagę marketing internetowy? Współpracowałam z firmą https://kiwwwi.pl/, naprawdę znają się na rzeczy i dzięki nim osiągnęłam świetne efekty. Warto nad tym pomyśleć :)
By nesy
#54487 Temat reklamy jest dość różnorodny, ale należy powiedzieć, że nasze relacje w sieci są tak samo ważne, jak te na zewnątrz, jeśli prowadzimy biznes wizerunkowy. I w takim przekonaniu uważam, że dobrze znać agencję Feb https://feb.net.pl/o-firmie , doskonale znającą się na niuansach nowoczesnej reklamy. Sprawdźcie to sami.
By julianna12
#54777 Jest wiele sposobów na to, aby zareklamować swoją firmę w sieci. Ja, proponowałabym skupić się na social media marketingu. W działaniach na portalach społecznościowych warto byłoby uwzględnić content marketing. Można o nim przeczytać w tym miejscu: https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/c ... m-klientow
By heniutek
#55792 Zaprzyjaźniona firma jakiś czas temu zainwestowała w torby ekologiczne. Trzeba przyznać, że był to u nich strzał w 10. Torby wykonane są z bawełny, która jest materiałem estetycznym i wytrzymałym. Co ciekawe - w ciągu kilku tygodni ich torby stały się bardzo w mieście popularne, coraz więcej osób kojarzy tę firmę.
By abednarz
#64531 Reklama dla firm w tych czasach daje dobre efekty w formie kampanii influencer marketingowej. Tutaj https://www.pentor.pl/konsument/wady-i- ... /tlye_rrcx poczytajcie sobie o tym dokładniej, mają tam dobre wskazówki co do tego jak taką kampanię skutecznie prowadzić, przydadzą się.
Ostatnio edytowano Wt maja 25, 2021 11:20 am przez abednarz, łącznie edytowano 1 raz
By Brayank9
#64598 Wiadomo, że reklama online jest jedną z lepszych, ja na takiej się skupiam, ale też i o innych rodzajach reklamy pomyślałam:) Jeżeli chodzi o targi branżowe i inne eventy, akcje promocyjne to warto zaopatrzyć się w gadżety reklamowe takie jak np. Kalendarze B6. Nie są drogie a będą na pewno dobrze wyglądać.
By Amoga290
#65293 Wiele kreatywnych wykonań reklam to super pomysł na reklamę w mieście, jest to nowoczesna forma reklamy, więc jeśli otworzyłeś swoją nową firmę, to w ten sposób zwrócisz uwage na swoje dzieło. Polecam właśnie dlatego szyldy reklamowe wrocławznajdziesz tam wiele kreatywnych wykonań reklam, świecce neony z logo firm.