Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By nikita3
#31587 Ja od jakiegoś czasu zastanawiam isę nad zwiększeniem ruchu na swojej stronie internetowej, myślę że nagranie filmu 360 stopni przyczyni siew dużej mierze do tego, mowa o czymś takim https://wytworniafilmow360.pl/filmy-360-gdansku/ Widziałam taki film u znajomego w firmie i patent okazał sie strzałem w dziesiątkę.

By Szrutka
#31642 Dużo możecie zrobić samemu jeżeli chodzi o działania reklamowe. Wiadomo że będziecie musieli poświęcić czas na to, tak samo jak i na naukę reklamy. Z pomocą blogów jednak wszytsko jest możliwe :) Na https://lukaszzontek.com jest sporo artykułów poświęconych pozycjonowaniu.
By diament
#31646 Możliwości reklamy są dzisiaj bardzo różne, ale raczej te działania w internecie się sprawdzają. Czytałam o takiej reklamie http://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-internetowa/ Można się bardzo szybko rozreklamować dzięki takim formom reklamy. Nie potrzeba wielu działań, by się wypromować.
By ferox
#31771 Polecam zapoznać się z usługami firmy property 360, w ich ofercie znajdziesz wycieczki wirtualne Warszawa. Dzięki wdrożeniu takich rozwiązań zaprezentujesz swoją ofertę w ciekawy i unikatowy sposób, co pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu ;)
By nala1
#31805 Najlepszą reklamą firmy jest zadowolony klient ; a kiedy będzie zadowolony - a no wtedy jak w firmie będzie się działo dobrze.Wpływ na to ma wiele czynników, kontrahenci, dostawcy itp oraz moim zdaniem dobre biuro rachunkowe.My już kilka lat korzystamy z usług kancelarii podatkowej Wrocław.Rzetelna informacja na czas to podstawa - dzięki temu między innymi możemy spowodować ,że klienci są zadowoleni. pzdr
By KarolMa
#31824 Oprócz pozycjonowania firmy bardzo fajną opcją reklamowania firmy mogą być gadżety reklamowe takie jak są opisane tutaj https://gugiel.com/5-gadzetow-reklamowych. Ja na pewno bardzo dobrze bym wspominał firmę od której dostałbym notes albo długopis i myślę, że nie tylko ja tak mam. Więc inwestycja w takie gadżety może pomóc w reklamie.
By nboss
#31870 Znasz się na marketingu? Wiesz jak naturalnie i pozytywnie stworzyć kampanie? Tak by odbiorcy zaczęli korzystać z twoich usług lub produktów? Jeżeli się na tym nie znasz, to ja zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy https://fabrykamarketingu.pl/ sprawdzonej i profesjonalnej agencji reklamowej :) Z taką dobrą ekipą możesz spodziewać się sukcesów już w czasie trwania kampanii.
By holter
#31916 Ciesze się, że poleciliście agencję https://www.r5studio.pl/ faktycznie to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu i jeśli chodzi o strony internetowe i reklamę są bardzo dobrzy. Nie sądziłem, że dzięki mocy internetu można tyle klientów pozyskać!
By barto776
#32228 Chciałbym Wam serdecznie polecic strone https://mixedmedia.pl/zarzadzanie-reputacja/, jest to firma z ktorej uslug regularnie korzystam i jestem bardzo zadowolony. W swojej ofercie posiadaja projektowanie stron internetowych i sklepow oraz pozycjonowanie . Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym.