Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By sasza
#29482 Myślę, że w przypadku każdego remontu mogą Wam się też przydać profile aluminiowe i stalowe. Mam na myśli najróżniejsze listwy wykończeniowe, które można zamówić na przykład u polskiego producenta, firmy Pawotex: https://pawotex.com/. Wydaje mi się, że będziecie zadowoleni z ich oferty.
By enrikus
#30416 Myślę, że dziadkowie mogą być przyzwyczajeni do rozwiązań sprzed dekady. Możesz ich zaskoczyć wybierając stylizowane baterie retro, takie jak https://www.cerames.pl/baterie-umywalkowe-19 . Powinno się im spodobać, a już na pewno baterie te dodają szyku i stylu łazience :)
By FranczeskaWil
#30628 Jak mus to mus, remontów nie przeprowadza się chętnie, a tym bardziej remontu łazienki. Te zawsze sa bardzo wymagające i wyczerpujące. Przy remoncie zerknijcie na https://krzemien.com.pl/products/komplety-lazienkowe może znajdziecie tam swoje inspiracje na urządzenie łazienki. MI bardzo odpowiada styl ich wyposażenia.
By aguś1
#33228 Taki remont to duży wydatek. Trzeba dobrze przeliczyć koszty i znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Tutaj https://lazienka-rea.com.pl/baterie.html macie namiar na baterie łazienkowe. Wybór jest naprawdę spory. Jest tam również inny asortyment, który przyda się przy takim remoncie.
By johny5a
#33504 Jeżeli chodzi o remont to może zostaw to profesjonalistom wykończenia wnętrze pod klucz warszawa ta firma ma w swoich usługach własnie wykończenia wnętrza pod klucz w warszawie, dzięki temu nie będziesz musiał poswiecać temu czasu. Wykończenia wnetrz pod klucz w warszawie cieszy się sporym zainteresowaniem więc może warto spróbować?
By mirek86
#35422 Jeśli planujecie remont łazienki to pomyślcie o zamówieniu firmy która wywiezie gruz i odpady poremontowe. Z tego co wiem na terenie Warszawy i okolic wywozem gruzu zajmuje się firma Tom Gruz Mają bardzo dobre ceny i działają szybko.