Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Pixie
#37755 Super pomysł ja wraz z rodzeństwem i kuzynami zrobiliśmy dziadkom remont kuchni. Wstawiliśmy nowy zlew z granitu i wymieniliśmy meble na nowe jeszcze nie widziałem tak szczęśliwych babci i dziadka <3
By dorianagrey
#37839 Jakie zmiany próbujecie wprowadzić? Jak teraz będzie wyglądać? Jakie kafelki dobrać do małej powierzchni? Co sądzicie o informacjach zawartych w tym wpisie http://szmineczka.pl/jakie-kafelki-do-malej-lazienki/ jak to wygląda u was? Czy da się za pomocą różnych kolorów powiększyć optycznie wielkość pomieszczenia?
By Kaczorek8
#37852 W łazience warto postawić na jakieś fajne dodatki. Jeżeli szukasz dywanika możesz zerknąć tutaj https://home-you.com/pl/lazienka/dywaniki-lazienkowe nie lubię stawac nazimnej podlodze po prysznicu. Dziadkowie pewnie też:P Dobierz kolorystyczne wszystkie tekstylia i powinno być dobrze:) Jak masz jakieś pytania to zapraszam.
By fiolkowa krolewna
#38563 Łazienka dla dziadków powinna być przede wszystkim komfortowa! Dlatego jak ją remontujecie, to najlepiej sprawdzić sobie na jakiej wysokości powinna być umywalka. Widziałam ostatnio artykuł o tym na https://www.dekoportal.pl/artykuly/lazi ... c-umywalka i dowiedziałam się z niego naprawdę wielu ciekawych rzeczy!
By Emis
#47495 Moim zdaniem jeśli chcecie aby łazienka była wyremontowana należycie i aby ten remont wystarczył na wiele lat, powinniście znaleźć do tego jakąś dobrą i sprawdzoną firmę. Na pewno takie usługi jak remont łazienek, wykończenie pod klucz i wiele innych oferuje w bardzo wysokiej jakości firma Malhaus i to właśnie z nimi polecam wam się w tej sprawie skontaktować
By julianna12
#48157 Moją łazienkę remontowałam jakiś rok temu, długo szukałam inspiracji jak ją urządzić, udało się tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/70-bial ... o-lazienki znaleźć i dlatego też wybrałam białe meble łazienkowe. Całość wygląda fajnie, dodatki miałam też trochę inne, od znajomej dostałam. Ale całość jest stylowa i nowoczesna.
By heweea
#50254 Łazienka dla starszych osób powinna być dobrze urządzona, żeby była bezpieczna i funkcjonalna. Jeśli zdecydujecie się na remont to zerknijcie na ofertę sklepu budowlanego https://sklep.kim24.pl/ . Tu możecie zamówić nie tylko materiały budowlane ale też całe wyposażenie do łazienki. Mają bardzo duży wybór i niskie ceny.