Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Marie
#36880 Jak chcecie zjeść dobrze i za nieduże pieniądze to polecam restaurację Szkutnia w Warszawie. Według mnie jedno z najlepszych miejsc, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę stosunek jakości jedzenia do ceny.
By Devil93
#38382 Hm, a czy Fiorentina https://fiorentina.com.pl/ w Krakowie jest lokalem dla Wszystkich? Wiem, że to miejsce ekskluzywne, które kochają gwiazdy i że można tam zasmakować prawdziwego steka po florencku, ale co z dziećmi? Są tam mile widziane, czy niekoniecznie? Fajnie, jeśli się wypowiecie jak najbardziej szczegółowo na ten temat.
By nboss
#40128 Nie wiem jakie konkretnej kuchni szukasz, ale wydaje mi się, że najlepszą będzie https://restauracjapapu.pl/ , mają smaczne jedzenie i klimatyczne wnętrze. Poczujesz się troszkę jak w domu, a jednocześnie smacznie zjesz.
Według mnie to idealne z rozwiązanie dla zmęczonych dusz.
By fiolkowa krolewna
#42001 To co mogę Wam polecić ze swojej strony to restauracja włoska Stare Metropolis oferująca się za pośrednictwem strony https://staremetropolis.pl/ . Byłam tam już kilkukrotnie z rodziną, a także ze znajomymi i zawsze byłam bardzo zadowolona z jakości jedzenia. Pizza jest tam według mnie jedna z lepszych w Toruniu i szczerze mogę powiedzieć, że jeśli będziecie w pobliżu to śmiało tam zajrzyjcie :)