Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By barto776
#31124 Szukasz miejsca na zorganizowanie komuni dla dziecka? Restauracja https://www.oranzeria-restauracja.pl/ to idealne miejsce dla całych rodzin. Położenie też jest bardzo dobre bo na skraju miasta co zapewnia fajny klimat. Będą mieli pewność że państwa wesele zostanie obsłużone najlepiej od początku aż do zakończenia.
By ekspresja
#32775 My byliśmy u chrześnicy w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej i super mieli zorganizowaną komunię, już nie te czasy zeby w domu robić. Na takiej sali jest super obsługa, dobre jedzenie i można czas z rodziną spędzić
By Pineapple
#33223 My mamy u nas sprawdzoną w Chmielnie - Krzewi Róg. I tam robimy różne uroczystości rodzinne, spotkania, urodziny, chrzciny itd. Na wesela też jest super :) warto mieć takie pewne i sprawdzone miejsce
By Arkadia
#34336 Idealne miejsce dla całej rodziny to Bubbles Bar w Warszawie. Zespół tej restauracji świetnie organizuje różnego rodzaju przyjęcia. Zawsze można na nich liczyć, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego menu oraz atrakcyjnego wystroju wnętrza. Ciekawie mają zaaranżowany ogródek, w którym osobiście bardzo lubię przebywać.
By PrezentyLubie
#34968 Wiele jest restauracji dla rodziny, ale jedzenie musi być z górnej półki aby każdy dobrze pojadł. Ja tam preferuję nietypowe kuchnię, dlatego chcę jechać tutaj > https://fiorentina.com.pl na steka po florencku. Powiedzcie mi co o tej restauracji sądzicie ? Może ktoś z was jadł już u nich ?
By Amanda
#35197 Wszystkich naszych gości, którzy zaglądają do Warszawy zapraszamy do Restauracji Akademia. Tam zawsze jest pewność, że spróbujemy smacznej kuchni w miłej atmosferze. Prym wiodą dania wegetariańskie na czele z naleśnikami z julienne warzywnym. Zawsze wychodzimy stamtąd zadowoleni i najedzeni :)
By paniola
#35754 Szczerze mówiac moja rodzina odeszła juz od jadania w restauracjach, zdecydowanie wolę zamówic sobie jedzenie do domu, nawet na małe przyjęcia. Catering https://cateringowy.com/ to dla nas najlepsze rozwiązanie. Z powodzeniem im można polecić oprawę cateringową eleganckich bankietów i koktajli oraz mniej formalnych spotkań takich jak pikniki czy grille. Znajomi korzystali juz nie raz i są mega zadowoleni z usług tej firmy, zawsze pyszne i dobrze doprawione jedzenie.