Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Tadziks
#46525 Na 30 rocznicę ślubu moich rodziców złożyłem się siostrą i kupiliśmy 2 smartwatche Garett. Prezent okazał się bardzo trafny, rodzice chętnie korzystają z zegarków

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By login
#51610
pamelakojder napisał(a):Robot sprzątający na rocznicę wydaje mi się że jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Jeśli chodzi o markę to na pewno mogę Ci polecić IRobot Roomba mam od kilku już lat i zero awarii działa znakomicie. Na Superrobot nawet jest identyczny na promocji.

teraz tym bardziej warto kupić roombę, bo najtańsza kosztuje już tylko 800 zł, więc praktycznie każdego na nią stać
By Danius
#51675 Z bratem się złożyłem i kupiłem rodzicom a okazji rocznicy ich ślubu bardzo fajny i porządny ekspres do kawy: https://www.al.to/p/547532-ekspres-do-kawy-cecotec-power-matic-ccino-7000-serie-bianca.html, bo już nie mogliśmy patrzeć na ich najtańszy kapsułkowy ekspres. Ani to dobrej kawy nie robiło, ani dobre to dla środowiska. A teraz wszyscy możemy pić pyszną kawkę. :D Na al.to jest teraz w dobrej cenie z kodem rabatowym: CECOTEC-10. To wychodzi chyba 10% zniżki.
By dependa
#52813 Moi rodzice mieli okrągłą rocznicę ślubu ,zorganizowali ją w Glamour we Wrocławiu, bardzo fajne klimatyczne miejsce,było trochę osób, więc można było swobodnie potańczyć. W prezencie podarowaliśmy im wyjazd w góry . Byli bardzo zadowoleni .
By kopine5
#54911 Zobacz na te bardzo modne ostatnio obrazy grawerowane laserowo http://norwida3.ayz.pl/niespodzianka-dl ... ice-slubu/ bo warto kupić coś wyjątkowego. Jeśli szukasz czegoś bardziej dopasowanego to tylko https://kartuzy.info/artykul/wykorzysta ... zy/1091629 i to będzie coś, co przebije wszystkie dotychczasowe prezenty.