Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Amanda
#33576 Zbliża się nasza 10 rocznica ślubu, postanowiliśmy ją spędzić wyjątkowo w jakimś hotelu, spa...kolacja przy świecach, śniadanie do łóżka, jaccuzi... Nie chcemy daleko jechać, bo szkoda czasu na drogę. Myśleliśmy obydwoje o stolicy, tam już byliśmy raz, więc wiem że na obiad będziemy chodzić do restauracji Akademia. Ale znacie może fajne miejsce gdzie można spędzić wyjątkowo weekend ?

By Brayank9
#33674 Na rocznice wypada kupić jakiś fajny prezent. Takim ciekawym pomysłem rocznicowym może być wasz portret albo karykatura. Takie prezenty można zamawiać spokojnie przez internet, na stronie http://malarstwo-rysunek.pl zobaczcie sobie jak prezentują się takie prace :)
By mirek86
#34300 Moi rodzice w przyszłym roku będa mieć 30 rocznicę slubu. Zastanawiam się nad wynajęciem sali w https://www.hotelponiatowski.pl/ i zorganizowaniem tam przyjęcia niespodzianki. Na pewno się ucieszą :) Lista gości powoli się tworzy, mam nadzeję, że wszyscy będą mogli przyjechac.
By fokstrot
#34447 Idealnym prezentem na rocznicę będzie coś romantycznego; najlepiej wykonać coś własnoręcznie lub zamówić coś oryginalnego :)
By Kirssteen
#35347 Macie już pomysł na uczczenie swojej rocznicy? Na pewno warto kupić jakiś fajny prezent. Na stronie http://skarbyafrodyty.pl znajdzieice wiele ciekawych propozycji. Możecie zamówić tam np. bardzo fajne stroje erotyczne. Jak rocznica to musi być jakiś akcent miłosny :)
By mondrala
#35650 Na rocznice ślubu polecam Ci zabrac małżonkę do tego pieknego miejsca jakim jest ten hotel pod warszawą http://www.hotellamberton.pl/home/ Znajdziesz tutaj idealne miejsce do odpoczynku w którym spędzicie wspaniale rocznice waszego ślubu. Warto będzie sie zainteresować tą ofertą.
By karolka
#35835 Myślę, że prezent powinien pochodzić przede wszystkim z serca. Pokaż, że znasz tych, których chcesz obdarować - dla mnie byłoby to najlepszy prezent.
By Kaczorek8
#37267 Witam, zbliża się rocznica ślubu moja i mojego męża i zastanawiam się nad romantycznym wyjazdem do Trójmiasta. Co warto zobaczyć i gdzie warto się zatrzymać? Zastanawiam się nad którymś z tych apartamentów http://www.dhapartamenty.pl/ zależy mi na tym, aby pobyt był zaplanowany,a miejsce, w którym się zatrzymamy na najwyższym poziomie.