Dyskusje o prezentach dla dzieci

By olivia11
#29562 Mam coś co będzie strzałem w dziesiątkę aby zainteresować dziecko biologią :) Myślę o zestawie Aqua Dragons in Space Deluxe: http://gonzotoys-sklep.pl/glowna/157-aqua-dragons-in-space-6002-deluxe-led-8437015413068.html. Jest to zestaw do hodowli morskich smoków, wykluwają się one z jajek po włożeniu ich do wody, dziecko może obserwować cały proces ich rozwoju a w dodatku musi nad nimi czuwać podając im regularnie pokarm czy natleniając wodę :) U mnie przyniosło to między innymi właśnie taki efekt że dzieciaki utknęły w książkach z biologii szukając informacji o nich :D
By wiolasa
#30090 Chemia zawsze była jedną z moich największych pasji. Zakochałam się w niej do tego stopnia, że już jako dorosła kobieta (absolwentka chemii farmakologicznej) postanowiłam otworzyć własne laboratorium. Nie spodziewałam się, że to jest aż tak trudny i skomplikowany proces. Na szczęście udało mi się nawiązać współpracę z firmą https://danlab.pl/ i po dziś dzień to właśnie oni zajmują się nowoczesnym wyposażeniem mojego laboratorium.
By onamiki
#30107 W przypadku zachęcania dziecka do poznania biologii serdecznie polecam ten zestaw https://www.al.to/p/159999-zabawka-edukacyjna-clementoni-moj-fantastyczny-ogrod.html :) Jest to zabawka edukacyjna, która pPobudza wyobraźnię oraz zainteresowanie hodowlą roślin. Przy pomocy tego naukowego zestawu można odkryć zapachy i kolory ogrodu oraz zabawić się w tworzenie trójki sympatycznych "przyjaciół". Poza tym w zestawie są nasiona, krążki torfu czy też grabki i łopatka do uprawiania szklarni. Polecam :)