Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By mondrala
#29194 Rower? a może Quad? żartuje :) rower będzie odpowiednim prezentem :) to już w sumie tradycja. Jeżeli nie będziesz wiedziec jaki wybrac to polecam fajny artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... do_3000_zl Trekking będzie idealny dla dziecka :) w artykule jest dokładnie opisana lekka rama aluminowa którą będzie łatwo podnosić aby schować rower :) bez wołania rodzica o pomoc :)
By pamelakojder
#29569 Na rowery była moda kilka lat temu teraz w modzie jest już całkiem coś innego. Np Aparat jest świetnym pomysłem czy też dron coraz częściej ludzie kupują na prezent komunijny. Na e-oko.pl widziałam duży wybór takich prezentów także zerknij.
By werkus
#30665 Szczerze to od siebie mogę polecić Wam sklep https://www.domenasportowa.pl/ tej wiosny zamawiałam od nich rower miejski w dobrej cenie, a bardzo pozytywnie mnie zaskoczył fakt, że rower który mi wysłano był już wyregulowany i gotowy do jazdy więc jeśli dziecku na komunie chcecie zrobić prezent w postaci roweru to warto sprawdzić ich ofertę :)
By aguś1
#31513 Może warto zastanowić się nad rowerem elektrycznym? Jest to naprawdę dobry pomysł na prezent. Oczywiście wszystko zależy od naszego budżetu. Tutaj http://www.geobike.com.pl/ macie wiele naprawę ciekawych rozwiązań. Koniecznie tam sobie zerknijcie.
By anielka
#31775 rower fajna sprawa, u mnie śmieją się w rodzinie, bo córka ostatnio kupiła sobie swój wymarzony, upatrzony już zimą rower. W większości samodzielnie uzbierała na niego kasę, "kupka" rowerowa wymagała jedynie lekkiego dofinansowania ze strony rodziców. I teraz chrześni się śmieją, że jak rower ma, to co oni jej na komunię kupią :D