Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By Kryswi
#40527 To bardzo popularny, ale też niezwykle praktyczny prezent dla dziecka. Na pewno dziecko będzie z niego korzystać! :D
By RafłKil
#41221 No to może warto w takim razie zwrócić uwagę na ofertę sklepu sportowego https://www.domenasportowa.pl w którym znajdziesz szeroki wybór modeli rowerów dziecięcych, ale również dla dorosłych od miejskich, aż po crossowe. Dlatego sprawdź na spokojnie i mam nadzieję, że już po podjęciu decyzji dasz nam znać na co się zdecydowaliście :)
By klerry
#41302 No dobry ten sklep, ale ja skorzystałem z oferty https://www.rowertour.com/ również w maju kupując jako prezent rower na komunię. Dla mnie liczyła się dobra cena i przede wszystkim fakt, że obsługa tego sklepu rowery wysyła od razu gotowe do jazdy. Dobrze wyregulowane i w pełni skręcone także mi się opłacało :)
By Irekk
#43517 W przypadku wyboru dobrej jakości rowerów, czy kasków rowerowych to koniecznie sprawdź http://pbrowery.pl/kaski-rowerowe-c-84.html gdzie znajdziesz szeroki wybór modeli zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz do różnego przeznaczenia w zależności od stylu jazdy. Dobre ceny i fachowa pomoc obsługi jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania bądź pojawi się potrzeba pomocy :)
By aguś1
#43570 Pomysł bardzo dobry, ale warto też zakupić odpowiednie akcesoria. To jest podstawa. Jazda na rowerze musi być komfortowa i bezpieczna. Sporo różnych rozwiązań znajdziecie tutaj https://www.mikesport.pl . Mają ciekawe propozycja dla amatorów i profesjonalistów. Są tam nie tylko akcesoria, ale również odzież.
By fiolkowa krolewna
#48762 Rower to super pomysł na prezent. Ja akurat kupiłam niedawno mojemu bratankowi rower na urodziny i był bardzo zadowolony. Postawiłam na ofertę ze strony: https://www.mediaexpert.pl/rowery/rower ... -dzieciece - znajdziecie tutaj bardzo duży wybór rowerów dziecięcych. Są różne propozycje, różne przedziały cenowe, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego.
By nboss
#50797 Rower na komunie to moim zdaniem idealny prezent, to wręcz już tradycja ;) Jak się już zdecydujesz na ten rower to zajrzyj sobie do tego sklepu https://www.domenasportowa.pl/pol_n_Row ... y-663.html, gdzie jest ogromny wybór rowerów w rożnych cenach. Osobiście sama dostałam rower na komunie i z tego co pamiętam to bardzo się cieszyłam.
By luckyshop93
#54116 Myślę, że to dobry pomysł szczególnie, że są fajne oferty takie jak https://www.rowerzysta.pl/rowery-szosowe.html na rowery szosowe. Nie koniecznie drogie, ale jak patrzę na ceny w innych sklepach to myślę, że akurat tutaj opłaca się robić zamówienia. Rower od zawsze był dobrym pomysłem na komunijny prezent.