Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Letise
#35788 Nasza firma ładnie się rozbudowuje i zostałem odpowiedzialny za aktualizację naszej strony internetowej, dlatego ważny jest dla mnie hosting strony www. Możecie polecić jakąś dobrą firmę, na której się nie zawiodę?
By paniola
#36437 Rozbudowa firmy to wielka radość dla każdego własciciela. Sama jestem na takim etapie w zyciu, że firma mi się rozrasta, wynajelam większy budynek i działam. Aczkolwiek jedynym moim zmartwieniem jest aktualnie deficyt pracowników w mojej branży. Na szczescie siostra poleciła mi firmę http://bponetwork.pl/ która zajmuje sie pozyskiwaniem pracowników. Gwarantują stabilność zatrudnienia. W przypadku kiedy jeden lub kilku pracowników nie będą mogli wykonywać pracy firma jest w stanie zapewnić pracownika na zastępstwo w stosunkowo krótkim czasie. Dla mnie rewelacja, tego własnie szukałam. Mam nadzieje, ze szybko uda mi sie znaleźć odpowiednich pracowników do mojej załogi.
By basiam
#37666 Rozbudowa firmy to na pewno znak, że rozwój firmy zmierza w dobrym kierunku. Zerknij sobie tu:http://www.automod.pl czy nie był podejmowany tego typu temat. Jak planujesz poważniejszą rozbudowę firmy to na pewno warto o tym wszystkim czytać aby nic Cię nie zaskoczyło, bo przecież to różnie bywa.
By sylwia4012
#43395 Warto aby firma miała solidną stronę www, to tam klienci pierwszy raz mają styczność z ofertą online. Hosting na nią oraz domenę polecam wykupić w nazwa.pl bo mają najlepsze pakiety w tej chwili. Firma ma ponadto ponad 20 letnie doświadczenie w branży.