Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By cleganebowl
#44337 Też miałem ten sam problem, z pakowaniem żywności w firmie, a ze spożywką mam do czynienia na co dzień, więc polecam wam wszystkim sprawdzić tutaj: http://roma-folie.pl/ gdzie znajdziecie różne urządzenia i artykuły do pakowania żywności, myślę, że śmiało mogę wam polecić ich stronkę.
By adik356
#44695 Aby rozbudowac firmę wewnętrznie mozesz skorzystac z oprogramowań wfirmy. Szczególnie ciekawe jest to https://wfirma.pl/ksiegowosc . Pozwala na rozbudowane opcje księgowe. Ma opcje fakturowania, prowadzenia kilometrówek, sporządzania deklaracji i raportów JPK, a to wszystko za grosze.
By Kirssteen
#44806 Wraz z rozbudową firmy może trzeba będzie zainwestować w nowe urządzenia, rozwiązania dla swojej firmy. Zobaczcie sobie tu propozycje od sklepu internetowego https://www.import-maszyn.eu Mają tu bardzo duży wybór urządzeń biurowych, w tym zgrzewarki foliowe, maszyny pakujące.
By witekkowal
#45162 Co do rozbudowy firmy to pomyśl też o wyposażeniu swojego biura w urządzenia takie jak bindownice - https://www.pasazbiurowy.pl/bindownice-i-termobindownice,bindownica-fellowes-quasar-500,13186-k-2773-2834-p. Świetna sprawa, wyposażenie powierzchni biurowej w potrzebne akcesoria to równie ważna rzecz ;)
By Kaczorek8
#45675 Jeśli chcecie rozbudować firmę, to polecam zacząć od inwestycji w sprzęt wysokiej jakości. Np. najlepsze maszyny do piaskowania i oczyszczarki strumieniowe możecie znaleźć na https://www.contracor.com.pl/. Maszyny stworzone są z wysokiej jakości produktów i z bardzo wysoką precyzją, przez co są to produkty z najwyższej półki. Pamiętajcie, że mając najlepszy sprzęt, możecie również usługi wykonywać na najwyższym poziomie.
By bowlclegane
#46103 Osobiście bardzo lubię wyszukiwać sklepy online na własną rękę. Taką miałem potrzebę i tym razem, związaną z regałami magazynowymi, polecam wam sprawdzić ofertę tej firmy https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-mag ... -1730.html ponieważ uważam, że jest naprawdę uczciwa i bardzo korzystna.
By Milagros21
#46584 Przy rozbudowie firmy może warto też pomyśleć o artykułach biurowych z logiem. To wygląda bardzo profesjonalnie. Ja szczególnie lubię koperty z nadrukiem. Warszawa ma bogatą ofertę, ja kupuję tutaj http://www.sea.net.pl/koperty-z-nadrukiem.html i bardzo sobie chwalę. Na pewno znajdziecie coś dla siebie jeśli mieszkacie w stolicy bądź okolicy. To takie połączenie niezbędnych artykułów z dodatkową reklamą.
Ostatnio edytowano Cz sty 23, 2020 6:22 pm przez Milagros21, łącznie edytowano 1 raz
By mysssia
#46744 Dobrze jak ktoś wam doradzi co do tego. Większe firmy potrzebują nowoczesnych rozwiązań. Tak jak działacie w branzy produkcyjnej to zainteresujcie się automatyką przemysłową. Na taki rozwiązania możecie liczyć w firmie https://wirautomation.pl Zapoznajcie się z ich innowacyjnymi rozwiązaniami.
By Hyperion
#47602 Wszystko zależy od rodzaju firmy, ale mogę poradzić coś w przypadku firm budowlanych, transportowych, magazynowych i tym podobnych . Jeśli szukacie uniwersalnego pojazdu, który sprawdzi się w wielu warunkach terenowych i spełni wiele zadań, to polecam obejrzeć ofertę ładowarek teleskopowych https://giantpolska.com/ladowarki-teleskopowe/

Ładowarki GIANT POLSKA
ul. IV Dywizji Piechoty 10A 77-420 Lipka
NIP: 7671011891
REGON: 384219330
Email: m.kramuszke@giantpolska.com
Tel.: 607507305
https://giantpolska.com/
By czikita
#48720 Jeżeli ktoś z Was myśli o rozbudowie firmy o nowe hale magazynowe czy produkcyjne to na pewno możecie zapoznać się z ofertą firmy Frisomat. Jest to polski oddział międzynarodowej firmy, która w branży konstrukcji stalowych ma już naprawdę duże doświadczenie.